1 лютого у кінотеатрі «Планета Кіно» відбудеться спеціальний показ фільму ДИВІЗІОН НАДІЇ.

Делитесь!
Facebook
Twitter

На спеціальному показі у Харкові продюсер та автор сценарію Яцек Самойлович, британський актор Джон Кей Стіл (виконавець ролі Стенлі Вінсента) та польська актриса Анна Прус (Яґода Кохан) особисто представлять стрічку перед високоповажною публікою.

Участь у цій події підтвердили Генеральний консул Республіки Польща у Харкові п. Януш Яблонський і Директор Польського Інституту у Києві п. Бартош Мусялович.

Чекаємо на Вас 1 лютого 2019 року на нашому заході!

Кінотеатр «Планета Кіно» | ТРЦ «Французький Бульвар», вул. Академіка Павлова, 44Б | Початок о 19:00

Акредитація представників ЗМІ: dywizjon.press@gmail.com, +38 068 153 59 79 (Марія Можаровська)

ДИВІЗІОН НАДІЇ – це польська історична драма, знята у копродукціі?і? з Великою Британією.

Події фільму розгортаються під час Другої світової війни. Це історія про мужніх польських пілотів в лавах повітряних сил Великої Британії і створення Ескадрильї 303, елітного винищувального підрозділу. Цей загін став одним з найкращих і найефективніших бойових підрозділів свого часу.

Режисери кінострічки Деніс Деліч та Вєслав Саневський за основу сюжету взяли книгу Аркадія Фідлера – журналіста, який особисто пережив і записав історію легендарного бойового підрозділу у книзі «Дивізіон 303». Цей фільм єдиний, який схвалила і підтримала сім’я Фідлера.

ДИВІЗІОН НАДІЇ – це унікальна військова хроніка, сцени з видовищними бойовими сценами і реалістичні звукові ефекти. Окремо варто відзначити роботу майстрів зі спецефектів, які зробили історію не лише цікавою, але й видовищною.

Завдяки майстерній грі від найкращих польських акторів, фільм вийшов емоційно насиченим і різноплановим. «Дивізіон надії» не лише про війну. Він про згуртовану командну роботу, дружбу, про героїв, які ціною свого життя знищують спільного ворога і про любов під час війни.

ПРО ФІЛЬМ

Країна:           Польща/Велика Британія

Рік випуску: 2018

Тривалість: 115 хв.

Жанр:             воєнна драма

Режисери:     Деніс Деліч, Вєслав Саневський

У ролях:        Пйотр Адамчик, Мацей

                        Закосцельний, Кірк Баркер,

                        Кара Теобольд, Нік Ґолдман,

Антоній Круліковський, Анна

Прус, Джон Кей Стіл

Продюсер:? Яцек Самойлович, Стівен Джей

Браун, Малґожата Чижицька,

Ярек Данєляк

Сценарій:      Яцек Самойлович, Кшиштоф

Бурдза, Томаш Кемпський

Оператор:     Вальдемар Шмідт

Музика:         Лукаш Пєпжик

Бюджет:        8,000,000 доларів

СИНОПСИС

Після відважного, але непростого приземлення пілот Ян «Дональд» Зумбах лікується у санаторії. Тут його застає початок Другої світової війни, що змушує льотчика евакуюватися з країни. Подібна доля чекає на хороброго інструктора пілотажу Вітольда Урбановича. Обоє їдуть до Великобританії, щоб продовжувати боротьбу з окупантом в ескадрах повітряних сил Великобританії. Їхня мужність та героїчні вчинки привертають увагу керівництва і стають поштовхом до створення «Ескадрильї 303» – елітного винищувального підрозділу, учасниками якого стали здебільшого поляки. Окрім Зумбаха і Урбановича, до нього належали досвідчені льотчики Здзіслав Краснодембський, Вітольд «Толо» Локуцевський, Людвік Вітольд Пашкєвіч, чех – Йозеф Франтішек та Мірослав Ферич – псевдонім „Окс”. Коли німці спрямовують на Ескадрилью свої нищівні сили, пілоти вимушені кожен день проводити і запеклій боротьбі з ворогом. Однак і на землі на них чекають пригоди – особисті драми, любовні пригоди, але й справжнє кохання.

Ескадрилья 303 була однією з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. Під час битви за Англію вона завдала 126 точних ударів – рекорд серед винищувальних авіапідрозділів, що брали участь у боях. Долю цієї ескадрильї описує книга Аркадія Фідлера «Дивізіон 303», яка вийшла друком 1942 року у Польщі. На сьогоднішній день у Польщі її перевидавали 30 разів, окрім цього її переклали багатьма мовами світу, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою мовами.

Продюсер фільму:

Film Media S. A.

Дистриб’ютор в Україні:

Parakeet Film

Генеральний партнер дистрибуції фільму в Україні:

Польський Інститут у Києві

Партнери дистрибуції фільму в Україні:

Пластікс Україна

Страхова група «PZU Україна»

Кредобанк

Future Processing Ukraine

Польська Туристична Організація

Медіа-партнери дистрибуції фільму в Україні:

ICTV

Український тиждень

Ретро ФМ

Теленеделя

Korrespondent.net

KINOafisha

Defence express

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: