22 квітня в ART AREA ДК єдиний в Україні укулеле-бенд Alcohol Uculele відзначав дивний ювілей: 77-й концерт за півтора роки! ВАУ!

Делитесь!
Facebook
Twitter
Це було круто і неймовірно. Гарна англійска і українська мови. Затишно та весело.

Також відбулася презентація  коктейлю  «Alcohol Uculele», у якому були підібрані  усі улюблені інгредієнти гурта. Смакування коктейлю викликало неймовірну насолоду.
Юрій розповів, що створення і назва гурту, це абсолютна випадковість. Спочатку гурт покликали на благодійний концерт, то було півтора роки тому.
«Здаеться, що ми збирали гроші для навчання  дітей-переселенців і ми зіграли без репетиції сорок хвилин концерту, такий був сет. Далі зіграли 76 концерти у Харкові та за його межами.
І проект почав набирати оберти. Назва — це є то, що ми любимо — алкоголь і укулеле, без обмежень, ось так.
Чим ми займаємося на дозвіллі — це ні хобі, це ні основна робота, безумовно. Музика — це надто доходна історія, Та музика начебто зробила крок з наших двориків, як «вуличний напрямок музики».
В травні великий тур по Україні — Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Ужгород, Львів и можливо Київ, Харків.  На початку червня ми мусимо бути у Познані на укулеле-фестивалі,»- поділився своїми планами Юрій.
Ні дисків, ні відео, ні альбомів. Але нам повідали таємницю, що з наступного тиждня вперше відбудеться початок запису невеликого альбому «LIFE»,  і після того восени буде теж невеликий альбом пісень.

Все одно концерт був у форматі барних концертів, які  перетікають до виступу у  соціальних кабаре. М’яка вулична музика.
До сімдесят сьомого концерту ансамбль укулеле, тазобаса, банджоліни, мелодики та перкусій готувався півтора роки, поступово розширюючи географію виступів: Львів, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Дніпро та інші міста.
Як до мене, то дуже концерт дуже сподобався! Успіхів!

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: