Аеродинамічні зернові сепаратори ІСМ нового покоління за доступною ціною

Делитесь!
Facebook
Twitter

Ми є розробниками аеродинамічних сепараторів ІСМ.

Наше зерноочисне обладнання отримало своє визнання не тільки в Україні, а й за її межами, завдяки якісному очищенню зерна та можливості приготування власного посівного матеріалу.

Компанія ТОВ «ХЗЗО» стежить за своєю репутацією, зокрема за якістю вироблених нами аеродинамічних зернових сепараторів ІСМ. Завдяки такому підходу до своєї справи наше зерноочисне обладнання набирає все більшої популярності і викликає великий інтерес серед аграріїв. Такий успіх нашого підприємства не пройшов повз людей, які заради фінансової вигоди готові робити точні копії наших сепараторів, при цьому, не знаючи технологію виробництва і властивості аеродинаміки.

Харківський завод зерноочисного обладнання почав своє існування у 2009 році. Тоді і зародилася ідея фахівців Харківського авіаціоного інституту розробити аеродінамічний сепаратор, який був би економічним, надійним, простим в управлінні, комфортним у роботі.

Конструктивною особливістю сепараторів ІСМ є спеціальний гвинт, який широко поширюється в авіації — імпеллер. На сьогоднішній день аеродінамічні сепаратори ІСМ дуже популярні серед аграріїв не тільки в Україні, а й за її межами.

Принцип роботи сепаратора ІСМ заснований на розділенні у повітряному потоці початкового матеріалу на фракції. Первинне очищення та калібрування проводиться в залежності від розміру, маси і форми незалажно від вологості і забрудності, що робить можливим виділити насіння з високими посівними якостями.

ПЕРВОЕ НАКАЗАНИЕ ДЛЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ КОНТРАФАКТА

Чи змінилася ситуація з підробками на ринку зерноочистки України? Спеціально для наших зерноочисних сепараторів створені унікальні розробки в області аеродинаміки, точних аналогів яким немає не тільки в Україні, але і в світі. Наша продукція успішно використовується сільгоспвиробниками в країнах ЄС, отримані європейські сертифікати і міжнародні патенти на винаходи. І що дивує: під маркою наших машин не завозять дешеві підробки з країн Азії або Китаю, — фермерам загрожує контрафакт українського виробництва!

Ви можете назвати українського виробника контрафакту?

Так, зараз вже можемо, це Завод «ХарьковАгромаш». Вони відкрито торгують аеродинамічними сепараторними машинами під назвою «АСМ», яке співзвучне з нашою назвою. Чому Ви раніше не називали Завод «ХарьковАгромаш» порушником? Ми добропорядна компанія і не маємо право називати когось порушником, навіть якщо знаємо зворотне, поки не встановимо цей факт в законному порядку.

Розкажіть докладніше, можливо Ваш досвід стане в нагоді іншим.

Протягом багатьох місяців ми постійно моніторимо ринок зерноочисного обладнання не тільки в Україні, а й за кордоном. До нас звертаються фермери, які купили контрафактні сепаратори «АСМ». Один фермер, дізнавшись про покупку підробки виробництва Заводу «ХарьковАгромаш», добровільно надав нашим фахівцям досліджувати дану машину і документацію до неї. І підтвердилося, що сепаратори «АСМ» дійсно розроблені на основі нашого винаходу «Аеродинамічний рециркуляционний сепаратор сипучих матеріалів». Керівництво Заводу «ХарьковАгромаш» вирішило навіть використовувати розроблені нами технічні умови, на підставі регламенту яких виробляються наші сепаратори. Також, ми з’ясували, що контрафактні сепаратори «АСМ» рекламуються на міжнародних виставках, зокрема в Литві. Наші адвокати направили відповідні звернення організаторам виставки. Це досить кропітка робота, але на сьогодні ми вже маємо Рішення господарського суду Харківської області, яким визнано факт використання наших технічних умов під час виробництва та продажу сепараторів «АСМ» виробництва Завод «ХарьковАгромаш». А значить його продукція дійсно — контрафактна. Це рішення суду остаточне? Так, це рішення суду пройшло всі інстанції аж до Верховного Суду України та визнано законним. Порушник: Завод «ХарьковАгромаш» зобов’язаний виплатити компенсацію за порушення авторських прав. Примітно, на своєму сайті Завод «ХарьковАгромаш» вказує, що нібито займається розробкою і виробництвом зерноочисної техніки останнього покоління. Але коли ми в суді запитали їх представника: «Хто конкретно у вас розробляв сепаратор «АСМ?», — він відповісти не зміг. І скільки повинен виплатити порушник? Порушник не тільки повинен, але вже виплатив компенсацію і штраф. Загальна сума склала більше 40 тисяч грн. Зауважте, Завод «ХарьковАгромаш» заплатив цю суму за використання наших технічних умов при продажу одного сепаратора «АСМ-5», вартість якого менше цієї суми компенсації. За порушення прав на винахід і корисні моделі будуть подані окремі судові позови. І так по кожному факту продажу. Що ж чекає фермера, який купив контрафактний товар у Заводу «ХарьковАгромаш»? Контрафактний товар підлягає вилученню, гроші за такий контрафакт обманутому фермеру не повертаються. До того ж, Вас будуть залучати до судів, які будуть відкриті проти виробника підробок. Хочу звернутися до фермерів: не зв’язуйтеся з підробками, підробка якісною не буває.

тел.: +38 (050) 855-26-42, +38 (067) 548-17-19, mail@grain.cleaning, www.grain.cleaning

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: