Аграрні та будівельні компанії з 20 областей України представлять власну продукцію у ВЦ «Козак-Палац»

Делитесь!
Facebook
Twitter
Увага агроновини! Зараз проходить виставка в Запоріжжі!

12 лютого Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий виставковий сезон та запрошує до ВЦ «Козак-Палац» на 18-у агропромислову виставку «АгроТехСервіс» і спеціалізовану експозицію «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».
Заходи відбудуться за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, асоціації «УКРАДПРОМ», інших профільних організацій.
 
До Запоріжжя завітають компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн, у числі яких – США, Англія, Білорусь, Італія, Китай, Узбекистан, Туреччина, Німеччина, Фінляндія. Серед тематичних напрямів переважають компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.
Пропозиції від проектування – до переробки врожаю
 
Широка тематична розгалуженість виставки дозволить максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції. Зокрема, серед учасників Запорізького регіону є компанії найрізноманітнішого профілю, що разом можуть складати один ефективний виробничий ланцюг. У їх числі – компанія «Астра» — агробудівельний альянс, Всеукраїнський науковий інститут селекції-Південь – розробник наукоємних технологій селекції рослин, «Запоріжпроект» — виконавець повного комплексу проектних робіт, «Капіталпромресурс» — виробник унікальної сівалки для посіву за No-tillта класичною технологією, «Аддінол» — високоякісні мастильні матеріали, «Чистий продукт» — виробник агропродукції та професійний консультант, «Органіка України» — електронна зернова біржа, «БекасАгроХім», «Інагротех», «Насіння Запоріжжя», «Сади України» — насіння та засоби захисту рослин, ТМ «Ваша безпека та комфорт» та інші.
 
Вперше на виставці в Запоріжжі – науково-виробниче підприємство «Механотрон», що вже майже 30 років виробляє вагове обладнання для агропродукції, «Промагролізинг плюс» — одне з провідних підприємств сільгосптехніки в Україні, MASSeeds– бренд сільськогосподарської групи Півдня Франції, реалізує всі напрями насіннєвої справи, НВКФ «Селекта» — господарство з багаторічним досвідом роботи в галузі селекції та насінництва кукурудзи, «Марол Україна» — пропонує технологічні лінії для приготування комбікормів, «Агромаш-Калина» — виробник сільськогосподарської техніки.
 
Якісні будівельні технології і матеріали на виставці представлять Світловодський завод швидкомонтованих будівель, ТОВ «Модерн-ХХІ», виробничо-торговельний дім «Будкамінь», Новоолександрівський цегельний завод, «DM-STELLA», «Арлед» та багато інших.
 
Сучасні тенденції
 
Успішний розвиток аграрного сектору складно уявити без використання інноваційних підходів у виробництві, що дозволяють впроваджувати сучасні технології. Зокрема, учасник виставки компанія «Стирфарм» презентує обладнання для розвитку точного землеробства.
 
Комплекс робіт для використання альтернативної енергетики, енергозбереження аграріям запропонують компанії «Теплостар», «Зелена система», «Термотехнології», підприємство «Агрістар» — проекти «під ключ» у сфері дощувального зрошення.
 
Дискусійний майданчик
 
Невід’ємна частина сучасних виставкових заходів – тематичні конференції та ділові перемовини. Відповідаючи сучасним тенденціям ринку, «АгроТехСервіс-2019» створює не тільки ефективний експопростір для презентації продукції, але й відкриває широкий дискусійний майданчик.
 
Зокрема, 13 лютого о 10.00 розпочне роботу науково-практична конференція «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю», організована асоціацією «УКРСАДПРОМ». На відвідувачів та учасників протягом трьох днів роботи виставки також чекають круглий стіл щодо програм фінансування АПК, профільні семінари та майстер-класи.

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: