Четвер 14 лютого, Mental Complex Studio, Лопанська Набережна 2/2.

Делитесь!
Facebook
Twitter

З 10:00 ви зможете посплікуватися з організаторами фестивалю Plan B, з українськими змінотворцями і їх менторами з США, Іспанії, Великобританії, Хорватії та України. Організатори фестивалю потурбуються про перекладачів. 
Також, в цей день можна буде відзняти репортаж про “Tolerance travelling poster show”, адже експозицію вже буде змонтовано.
Нагадуємо, подорожуюча виставку про толерантність включає в себе понад сто плакатів з різних куточків світу. Один митець – одна країна. До того як приїхати у Харків, виставка побувала у Словенії, Чорногорії, Боснії та Герцеговині та Сербії, в Іспанії, Нідерландах, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Звертаємо вашу увагу, що більшу частину виставки буде представлено на основному майданчику нічної програми –  лофт-сцені CXID OPERA.

П’ятниця 15 лютого, лофт-сцена CXID OPERA (ХНАТОБ), Сумська, 25, вхід з боку вул. Римарської
14:30 саунд-чек хіп-хоп виконавиці Alina Pash, що майстерно поєднує в своїх піснях сучасні музичні тенденції та старовинні етнічні мотиви.
Під час саунд чеку у вас буде можливість відзняти матеріали для репортажу про музичну програму та задати питання організаторам.
О 15:00 Alina зможе поспілкуватися зі ЗМІ. 

В цей же час можна буде зняти репортаж про вже змонтовану виставку “Tolerance travelling poster show”, яка об’єднує дві локації: денну та нічну (частина експозиції буде в Mental Complex Studio).

18:00 Офіційне відкриття фестивалю Plan B Mental Complex Studio, Лопанська Набережна 2/2.

Субота 16 лютого Mental Complex Studio, Лопанська Набережна 2/2.
З 11:00 і до 19:00 відбудеться соціокультурна конференція. Протягом 15-16 лютого на відвідувачів чекає безперервний потік лекцій, відкритих інтерв’ю та майстер-класів.
виступи. Загалом, на денній конференції виступатимуть понад 50-ти спікерів з 15 країн.

Звертаємо вашу увагу, що о 16:00 відбудеться публічне інтерв’ю із Alina Pash. Інтерв’ю проводитиме Марина Лосєва.

Також, в Mental Complex Studio ви зможете побачити інтерактивну інсталяцію відеоігор про взаємодію з природою Digital Gardens, виставку-конференцію-воркшоп з музичним обладнанням для електронної музики “Синторум”.

Слідкуйте за поновленнями програми фестивалю соціальних інновацій та нової музики Plan B на сторінці

у фейсбуці

та на сайті фестивалю

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: