Концерт симфонічного оркестру “Віртуози Києва” та світових зірок класичної музики

Делитесь!
Дмитро Яблонський, диригент: «Класична музика — це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви  виходите зі сльозами на очах, чи  посміхаючись —  ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше  ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.
GAS Concert  представляє: міжнародний музичний проект, концертне турне “Симфонії всесвіту”, яке відбудеться  у вересні 2019  року в 6 містах України.

Концерти зіграють:
—       симфонічний оркестр “Віртуози Києва”
—       всесвітньовідомий диригент та віолончеліст, номінант  “Греммі” Дмитро Яблонський
—       знана піаністка Анна Улаєва
В програмі:
—       музика  композитора Олексія Шора
—       Симфонія №2  Йоганнеса Брамса
—       Увертюра  “Сорока-злодійка” Джоакіно Россіні

Юрій Погорецький, директор оркестру “Віртуози Києва”, концертмейстр групи віолончелей: «Це турне – наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалось зреалізувати декілька проектів з  яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром та  солістом по містах України — це вперше. Безпрецедентний проект.»
Дмитро Яблонський, диригент: Це абсолютно приголомшливий проект. В програмі прозвучить музика трьох композиторів — це Россіні, уверюра «Сорока-злодійка»,  Олексій Шор, який народився в Києві, потім  емігрував до Ізраїлю, пізніше в Америку. Шор — композитор, який має  ступінь доктора  математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для роялю з оркестром, який має назву «Notebook», а в  другому відділенні  прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.”

Графік турне:
4 вересня — Чернігів, Обласний Філармонійний Центр
5 вересня — Харків, Філармонія
6 вересня — Дніпро, Філармонія ім. Л. Когана
7 вересня — Одеса, Філармонія
8 вересня — Київ, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського
10 вересня — Львів, Філармонія
Детальна інформація вкладеним файлом та за посиланням
Делитесь!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: