Вітаю з презентацією в Харкові! Презентація Словника у KHARKIV Today.

Делитесь!
Facebook
Twitter

«Усе що ми робимо — потрібне тільки нам, а коли робимо це з насолодою,-» Любов Жванко.

» За два роки — підготовка до презентації Словника,  та і саме життя — воно різнокольорове, його можна розмалювати і хай у коробці всього лиш два олівці.»

Українсько-польський культурно-освітній центр ХНУМГ імені О. М. Бекетова є одним із провідних партнерів Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові в реалізації соціального проекту «Видатні поляки і Харків». Черговий результатом співпраці стала нова книга директорки УПКОЦ ХНУМГ імені О. М. Бекетова Любові Жванко, професорки кафедри історії і культурології, докторки історичних наук – «Видатні поляки і Харків: біографічний словник (1805–1918)».

Повнокольорове видання, опубліковане за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Харкові та Генерального консула пана Януша Яблонського й Польського Інституту у Києві, є унікальним як за змістом – 65 життєписів представників Полонії Харкова та видатних поляків, так і 36-ти копій репродукцій польських художників, доля яких була пов’язана з Харковом, наданих провідними музейними установами Польщі.

Перша презентація книги «Видатні поляки і Харків: біографічний словник (1805–1918)» відбулася 14 вересня 2018 року у міській раді Одеси, куди професорка Любов Жванко була запрошена для участі у ІV міжнародній науково-практичної конференції «Південь України у вітчизняній та європейській історії (запис презентації за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=2-ZAbCdKqOg&feature=youtu.be).

З новими книгами: Любов Жванко. Видатні поляки і Харків: біографічний словник (1805 ? 1918): монографія. Х.: Золоті сторінки, 2018. 408 с.

Любов Жванко. Намистини з Кракова = Koraliki z Krakowa: зб. вибр. віршів; вступ. слово Василя Сагана, пер. Даніели Рудик. Харків: Золоті сторінки, 2017. 112 с. можна ознайомитися у Науковій бібліотеці ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: