15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який проходитиме в Києві з 12 по 20 липня, представив цьогорічний офіційний іміджевий ролик. Він став продовженням постеру фестивалю, який оживив художник Дмитро Донськой.

Нагадуємо, що постер цьогорічного фестивалю був розроблений за допомогою штучного інтелекту. Він уособлює в собі естетику будівлі фестивального центру фестивалю – Будинку кіно, збудованого в стилі “футуризму”. Будинок кіно є історичним місцем українського кіно і символізує єдність та стійкість впродовж десятиліть українських кінематографістів.🇺🇦❤️

“У відео ми демонструємо наскільки важливий кожен елемент. Лише у взаємодії та русі вони створюють цілісну картину. Так само важливо і в процесі створення кіно та його подальшому житті, щоб кожен елемент був у синергії з усіма іншими”, – зазначила Анна Мачух, генеральна директорка ОМКФ.

Офіційний ролик 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю можна переглянути і завантажити тут.👉 https://drive.google.com/file/d/1zY_M2poQInfyQ3C2cfFgqm6s6O2aYcsi/view

Нагадуємо, що Фестивальні абонементи вже у продажу і доступні за посиланням.👉https://new.oiff.com.ua/festivalpass

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу.