26 березня відбувся фестиваль бойових мистецтв Madabattle

Фестиваль бойових мистецтв Madabattle відбувся 26 березня в Палаці спорту «Локомотив». Захід організований Асоціацією розвитку бойових мистецтв м. Харкова, за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. 

Фестиваль проведено під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

В рамках фестивалю відбулись показові виступи найкращих бійців з ММА серед напівпрофесіоналів. Бої проходили за правилами ММА.

У зв’язку з карантинними обмеженнями подивитися захід можна на Youtube каналі Madabattle 

Це вже третій фестиваль, який об’єднує спортсменів та шанувальників спорту на одній платформі, підтримуючи спортивний дух та імідж Харкова, як спортивної столиці.

Результати турніру Madabattle:

1. Бої серед напівпрофесіоналів, до 57 кг

Тимур Кирагосьянц (Полтава) перміг Шама Лала (Одеса) больовим прийомом на руку (важіль ліктя) на 2-й хвилині 59й секунді 3го раунда.

2. Бої серед напівпрофесіоналів, до 61 кг

Руслан Муродулаєв (Одеса) переміг Ярослава Лащенкова (Маріуполь)

нокаутом на 12-ій секунді 1-го раунда.

3. Бої серед напівпрофесіоналів, до 66 кг (1-а пара)

Микола Козачинський (Дніпро) переміг Андрія Зубовського (Харків)

больовим прийомом на руку (важіль ліктя) на 1-ій хвилині 32-ій секунді 2-го раунда.

4. Бої серед напівпрофесіоналів, до 66кг (2я пара)

Юрий Пасич (Луцьк) переміг Дмитрия Мораря (Харків)

больовим прийомом на руку (важіль ліктя)  на 1-ій хвилині 37-ій секунді 3-го раунда.

5. Бої серед напівпрофесіоналів, до 77кг

Гліб Габріелян (Харків) переміг Дмитро Несевру (Полтава)

технічним нокаутом (зупинка рефері) на 1-ій хвилині 37-ій секунді 2-го раунда.

6. Бої серед напівпрофесіоналів, до 70 кг (1 -а пара)

Максим Чайковський (Луцьк) переміг Антона Олейніка (Суми)

нокаутом на 44-ій секунді 1-го раунда.

7. Бої серед напівпрофесіоналів, до 70 кг (2-а пара)

Іван Заяц (Суми) переміг Артура Грицунова (Харків)

больовим прийомом на руку (важіль ліктя)  на 1-ій хвилині 06 секунді 1-го раунда.

8. Бої серед напівпрофесіоналів, до 84кг (1-а пара)

Артем Рукавець (Дніпр) переміг Іллю Грішина (Одесса) 

роздільним рішенням суддів за підсумками 3-ьох раундів.

9. Бої серед напівпрофесіоналів, до 84кг (2-а пара)

Єгор Антонюк (Маріуполь) переміг Артема Литовченко (Суми)

одноголосним рішенням суддів за підсумками 3-ьох раундів.  

10. Бої серед напівпрофесіоналів, до 66кг (фінал)

Юрий Пасич (Луцьк) переміг Миколая Козачинського (Дніпро)

больовим прийомом на руку (важіль ліктя)  на 2-їй хвилині 05-ій секунді 2-го раунда.

11. Бої серед напівпрофесіоналів, до 70кг (фінал)

Максим Чайковский (Луцьк) переміг Івана Зайца (Суми)

задушливим прийомом (трикутник) на 1-їй хвилині 29-ій секунді 1-го раунда.

12. Бої серед напівпрофесіоналів, до 84кг (фінал)

Єгор Антонюк (Маріуполь) переміг Артема Рукавця (Дніпро)

технічниму нокаутом (зупинка рефері) на 2-ій хвилині 41-ій секунді 1-го раунда.