350 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ТА 5 ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ЗОН – БИТВА АГРОТИТАНІВ СТАРТУВАЛА НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ!

19 серпня на полях господарства «Перлина Поділля», що на Хмельниччині, вперше відбулась наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів», організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та ТОВ НВА “Перлина Поділля”.

Загалом захід відвідали понад 1300 учасників, протягом дня для відвідувачів працювало відразу 5 демонстраційних зон, де було представлено близько 350 одиниць техніки — 100 у роботі та 250 агрегатів у статиці. А також зона гібридів соняшнику та кукурудзи від провідних компаній, зона тест-драйву, демоділянки агрохімічних партнерів, практичні рішення для точного землеробства, тест-драйв культових позашляховиків, паливно-мастильні матеріали, банкові структури з найкращими умовами кредитування для аграріїв.

«Друзі, напередодні 30-річниці Дня незалежності України, хотілося б повернутись на десять, а то і двадцять років тому. Подивіться на теперішню техніку, яку зараз презентують на заході. Чи могли б ми колись уявити, що таке може бути в Україні? Сьогодні майже усі транснаціональні компанії тестують своє обладнання на українських землях, оскільки в нашій державі аграрний сектор став бізнесом. Я хочу подякувати аграріям за те, що ви створюєте такі умови для України. Вдячний нашим організаторам, адже це дійсно титанічна робота», – виступив з вітальним словом на офіційному відкритті голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун.

Власник ТОВ «Перлина Поділля» Сергій Іващук привітав учасників заходу та у своєму виступі зазначив, що Битва Агротитанів допомагає агросектору ставати міцнішим:

«Сьогоднішній захід — продовження тих чудових традицій, які започаткувала компанія «DYKUN» та Всеукраїнська аграрна рада. Аграрії мають змогу ознайомитись з найсучаснішною технікою. Ми підтримали цю ініціативу на Хмельниччині. Адже вважаємо, що такі майданчики для обміну досвідом зміцнюють агросектор».

Окрім насиченої практичної частини гостей чекав розіграш призів, концертна програма та спілкування з колегами.

«Сама подія дуже гарна і має на меті охопити все більше і більше сільгоспвиробників. Я родом з Хмельницької області і мені, як представнику ВАР у Західній Україні, дуже приємно бути сьогодні тут. Людей на заході багато, вони зацікавлені. Я щороку відвідую Битву Агротитанів на «ТАК Агро» і можу сказати, що кількість техніки на Хмельниччині мене також приємно вразила», – прокоментував Ігор Гай, голова ПП «Калинський ключ», Хмельниччина.

Чимало новинок представили відвідувачам «Битви Агротитанів» компанії-партнери. Зокрема, генеральний партнер «KUHN-Україна» презентував у роботі агрегат вертикальної обробки ґрунту Excelerator 8005.
«Ми презентуємо сьогодні 9 одиниць техніки у найактуальніших категоріях: це і посівні агрегати, ґрунтообробна техніка, оприскувачі. Даний формат є найцікавішим на сьогоднішній день в Україні. Він дозволяє продемонструвати відвідувачам усі переваги нашої техніки у полі. Це допомагає зробити аграріям свій вибір», — генеральний директор «KUHN-Україна» Асад Лапш.

Бестселер на українському ринку — посівний комплекс TERRASEM C6F — представив спеціальний партнер «PÖTTINGER». Бренд-менеджер Володимир Мірненко наголосив: важливо проводити такі заходи у всіх регіонах України.

 

«Традиційно команда Пьоттінгер підтримує польові демонстрації, адже це унікальна можливість в одних умовах, на одному полі, на одній локації показати всі можливості техніки. Є регіональні особливості, є особливості ґрунту, погоди і та техніка, яка в даній комплектації круто себе показує у Київській області, гірше проявить себе у Західній частині України. Битви Агротитанів — мало. Хочеться більшого охоплення. Сьогодні ми у роботі презентували 4 одиниці техніки, одна із яких — бестселлер на ринку України».

«Оскільки наше господарство розширюється, ми поїхали на Битву Агротитанів спеціально обрати обприскувач. Унікальна змога побачити все на власні очі. І не лише побачити, а й приміряти. Все дуже цікаво організовано, по-сучасному», — коментує переваги заходу учасник Рівненської області, Дмитро Михайлович ТОВ «Лебідь Агро».

«Битва Агротитанів — це завжди цікаво. Приємно, що організатори цьогоріч проводять захід у Хмельницькій області, адже таким чином їм вдалось зібрати аграріїв західного регіону. Сьогодні представляємо 20 одиниць техніки, серед яких агрегати таких виробників: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE. Формат проведення цікавий, ми демонструємо свої одиниці техніки не лише у статиці. Зараз той час, коли люди обирають для себе техніку, подивившись на неї у роботі», — Назарій Вонс, представник компанії «ЛАН» поділився своїми враженнями від заходу.

«Саме на Західній Україні зараз активно будуються елеватори, тому ми тут. Ми знаємо, що на Битву Агротитанів приїжджає завжди достатня кількість фермерів. І ми їм радо пропонуємо ефективні рішення щодо облаштування елеваторів», — Наталія Кулаковська, директор з маркетингу «KMZ Industries».

«Цього року ми беремо участь у якості Генерального насіннєвого партнера. Захід організований на високому рівні, формат достатньо дієвий, оскільки ефективно побудована комунікація між постачальниками та клієнтами» — Олена Штановська, директор з маркетингу «Saatbau».

Микола Царук, менеджер з продажу західного регіону «Агрохімтехнолоджі»: «Беремо участь не перший рік у Битві Агротитанів, з ТОВ «Перлина Поділля» також співпрацюємо, забезпечуємо їх господарство мінеральними добривами. Раді бути присутніми тут».

Українська UK English EN Polski PL