AGRO FUTURE forum 2024 у Universum Hal

7 червня 2024 року в Києві, у Universum Hall, відбувся AGRO FUTURE forum 2024. Захід зібрав провідних експертів, спеціалістів, фермерів та керівників агропідприємств для обговорення найактуальніших питань сільського господарства та агропрому в Україні.

Програма форуму включала дискусійні панелі та доповіді з таких тем, як:

 • Тенденції, ціни, плани та програми підтримки аграріїв
 • Агротехнології в дії
 • Узаконення земельних ділянок
 • Логістика, загрози під час війни
 • Переробка в новий продукт

Учасники форуму мали можливість отримати нові знання та інсайти від виступів експертів, дізнатися про найкращі практики та успішні кейси від провідних гравців аграрного сектору, а також розширити мережу контактів для встановлення нових ділових зв’язків і обговорення перспектив взаємовигідних проектів. Важливим аспектом заходу було ознайомлення з програмами підтримки українських аграріїв та можливостями залучення інвестицій для розвитку агробізнесу.

Ксенія Савчук, продюсерка форуму, зазначила: “Головна ціль AGRO FUTURE forum – об’єднати аграріїв України та створити міцну спільноту. Ми хочемо, щоб українські фермери відчули підтримку та могли ділитися своїм досвідом і знаннями один з одним. Це допоможе нам усім разом рухатися вперед, впроваджувати інновації та досягати нових вершин у сільському господарстві.”

 

 

Серед спікерів були:

 • Павло Матіяш СЕО Фінансової компанії Activitis, яка створила онлайн-сервіс WEAGRO за підтримки Програми USAID АГРО
 • Валентина Грінченко, Керівник дистанційного навчання Kernel
 • Дмитро Казанін, Директор і власник транспортно-логістичної компанії ТЕУС
 • Володимир Нагорний, Засновник компанії Володар
 • Анатолій Косован, Керуючий партнер, адвокат Юридичної фірми Kosovan Legal Group
 • Богдан Купріянов, СЕО та співзасновник сільгоспкооперативу Ukrainian Agro Connection
 • Валерій Ткачов, Заступник директора Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці
 • Павло Мартишев, Дослідник Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки (KSE Агроцентр)
 • Ірина Попова, Менеджер з розвитку аграрних ринків і комунікацій, Програма USAID АГРО
 • Олександр Руденко, Засновник ТОВ “СМАРТ ТЕХ ІНДАСТРІ”
 • Христина Гулида, Старший менеджер з логістики компанії Агро Регіон
 • Тетяна Духова, Комерційний директор ECO TECH UKRAINE
 • Гижко Андрій Петрович, Президент ТОВ “Інститут нанотехнологій та органічних продуктів “АвеЛайф”, кандидат економічних наук, PhD з політології, Заслужений економіст України
 • Андрій Демʼянович, Засновник та CEO Feodal
 • Микола Черняк, Кандидат с.-г. наук (PhD), CEO компанії AGRONIX
 • Андрій Якшин, Співзасновник Groshi Center

AGRO FUTURE forum 2024 став не тільки платформою для обміну знаннями та досвідом, але й місцем визнання досягнень найкращих компаній аграрного сектору України. Під час заходу відбулося урочисте нагородження провідних підприємств за їхній внесок у розвиток галузі.

Компанія Activitis отримала почесну відзнаку “За вагомий внесок у інноваційний розвиток аграрного сектору України”. Ця нагорода відзначає значні зусилля та досягнення компанії у впровадженні інноваційних рішень, а саме онлайн-сервісу WEAGRO, що сприяє підвищенню ефективності та конкурентоспроможності українських агровиробників. Activitis продемонструвала лідерство у створенні сучасних фінансових інструментів, які допомагають фермерам отримувати необхідні ресурси для сталого розвитку.

СЕО Activitis Павло Матіяш, зазначив:

«Постачальники приєднуються до платформи WEAGRO, щоб мати змогу пропонувати продаж своїх товарів та послуг агровиробникам із відтермінуванням платежу. На платформі можуть укладатися будь-які угоди купівлі-продажу: як із можливістю підписання цифровим підписом, так і з завантаженням уже підписаних угод.

Усього на платформі WEAGRO залучено трьох учасників: продавця, фермера та фінансову компанію. Усі учасники мають власні кабінети, у яких укладаються угоди з агророзстрочки. У кабінеті фермера окремо формуються графіки платежів розстрочки».

Компанія ECO TECH UKRAINE отримала відзнаку “За вагомий внесок у розвиток відновлюваної енергетики”. Ця нагорода підкреслює важливу роль компанії, особливо в умовах війни та часткової відсутності електроенергії. Завдяки інноваційним рішенням ECO TECH UKRAINE, аграрії мають можливість впроваджувати відновлювану енергетику у свої господарства. Це забезпечує незалежність від нестабільних джерел електроенергії та зменшує вплив на навколишнє середовище. У цей складний період компанія демонструє свою здатність адаптуватися до викликів, забезпечуючи аграрний сектор необхідними енергетичними ресурсами для продовження роботи та підтримки економіки країни.

Також, під час заходу було зібрано кошти для 108 бригади на FPV дрони та РЕБ.

Генеральний партнер форуму – агророзстрочка для агробізнесу WEAGRO.

WEAGRO – це можливість для фермерів швидко, зручно та без переплат купити товар із відтермінуванням платежу. Проєкт органічно вписується в філософію створення фінансової екосистеми, яка виключає бюрократію та надає інноваційне й прозоре фінансування вітчизняним агровиробникам. Сервіс WEAGRO реалізований  фінансовою компанією Activitis за підтримки Програми USAID АГРО.

agrofuture.com.ua
AGRO FUTURE forum 2024 – творимо аграрне майбутнє України разом!