AGROEXPO-2019: підсумки

AGROEXPO-2019

Організатори виставки:Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК “Украгромаш”, ВГО “Українська асоціація аграрних інженерів”.

УVII Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2019, яка пройшлаз 25по 28 вересня, взяли участь 585 компаній-експонентівта біля 500 учасників Покровського ярмарку.Виставковаплоща комплексу має рекордні для України розміри і складає 125 000 м?

За усі чотири дні виставку відвідали 45 163 зареєстрованих осіб. Для порівняння: кількість відвідувачів за всі 4 дні виставки минулого року склала 35 тисяч осіб.

Традиційно під час роботи виставки пройшов ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій. Так, у перший день роботи виставки ділову програму «AGROEXPO-2019» відкрила панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівниківдо Президента України зберегти державну програму підтримки сільгоспмашинобудування – у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки.

Вже традиційно на “AGROEXPO-2019” новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна булопобачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні для демпоказів. Загальна площа полігону становить ? 60 000 м? (6 га). Усього за три дні демпоказівсвої можливості показали 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній. 

На спеціальному полігоні для тест-драйвуна виставці «AGROEXPO» пройшоводин з найбільший в Україні тест-драйвів кросоверів та позашляховиків, у якому взяли участь 11 позашляховиків відомих світових брендів: MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT,FORD, SUBARU, SKODA.Організатори виставки підготували 5 спеціальних смуг для тесту.

Також в рамках «AGROEXPO» вже традиційно пройшла виставка AutoLand, під час якої пройшли всеукраїнські прем’єри одразу 10 автомобільних новинок сезону. 

На AGROEXPO-2019 аграрії вже традиційно мали змогу купити сільгосптехніку дешевше. Діяли дві знижкові акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки,аграрій отримував знижку від 5%. Друга передбачала дисконт від 10%, якщотехніка придбавалась прямо з виставки.

З кожним роком на AGROEXPO зростаєВсеукраїнський освітній ярмарок. Цього разу свої наукові потужності показали 31 ВНЗ з різних куточків України. Серед них НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Уманський національний університет садівництва тощо.

Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України провели український Етап Кубка “OpenArnoldAmateurStrongman”.У змаганнях взяли участь семеро атлетів з України та один богатир з Молдови.У підсумковому заліку 1 місце виборов Олександр Кочергін (уродженець селища Суботці Кіровоградської області, проживає у місті Чернівці).

Окремим блоком в рамках виставки проходить “Покровський ярмарок” – культурно-розважальний західз міні-експозиціямитоварів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективівтатрадиційним вже конкурсом “Гарбуз-велетень”. Цього року було встановлено новий рекорд гарбуза – 76 кг.Переміг гарбуз Олени Горлової з селища Осикувате Кіровоградської області. Переможниця отримала у подарунок 32-дюймовий телевізор.

Цього року у «Покровського ярмаркуз’явився свій символ-бренд –  Мартин Боруля, відомий кожному ще з шкільних часів герой однойменної комедії видатного драматурга Івана Карпенка-Карого (Тобілевича), що народився на Кіровоградщині. 

Історія Мартина Борулі заснована на реальній історії родини драматурга. Прообразом Борулі виступив батько письменника. Він намагався довести своє дворянське походження, але мрію поховали бюрократи. Мартин Боруля – носій тієї неповторної самобутності центральної України, особливостей її народної культури, які і покликаний презентувати «Покровський ярмарок». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українська EnglishРусский