Розвиток будь-якої сфери економіки диктується впливом цифрових технологій. АПК — не виняток. Досить консервативна галузь вже давно трансформувалася в потужну інноваційну агроекосистему. За темпами цифровізації агросектору Україна випереджає багато європейських та світових країн, проте потенціал росту все ж таки є. Темпи розвитку агробізнесу будуть залежати від впровадження розумних рішень і сучасних технологій, які поза жодними сумнівами стануть основою технологічного прориву АПК, оптимізації витрат і досягнення зростання максимальної продуктивності на цифрових агропідприємствах.

26 жовтня 2021 в Києві відбудеться VI щорічний форум про IT-рішення та інновації в агро — AGROIT FORUM 2021. Це найбільший AgTech-форум в Україні, мета якого — розповісти агрокомпаніям про різні аспекти цифровізації та цифрову трансформацію українського агробізнесу, показати кейси провідних підприємств і продемонструвати кращі практики.

AGROIT FORUM 2021 об’єднає понад 250 аграріїв з усієї України. А онлайн-трансляція дозволить взяти участь агровиробникам з багатьох інших країн. Більше 20 експертів індустрії AgTech розкажуть про найбільш інноваційні рішення та продукти. Програма заходу буде насичена цікавими доповідями, презентаціями IT-рішень, панельними дискусіями, інтерактивними стендами та нетворкінгом.

Перші спікери форуму:

  • Віталій Бєлєнков, технічний директор Global GIS
  • Володимир Кондратюк, комерційний менеджер Xarvio / BASF Digital Farming
  • Андрій Капріца, керівник ФГ «Флора А.А.»
  • Олег Фурманець, агроном ТОВ «Захід Агропром»
  • Сергій Хаблак, доктор біологічних наук, головний агроном-агрохімік АСТ
  • Євгеній Горло, керівник Департаменту виробництва та розвитку сільського господарства Agricom Group
  • Владислав Тютюнник, заступник директора з виробництва СТОВ «ІНТЕР»

Запрошуємо вас взяти участь в AGROIT FORUM 2021!

Сторінка форуму: https://oleynik.company/conference/agroitforum-2021

Фейсбук сторінка форуму: https://www.facebook.com/events/800596383961844/

Місце зустрічі: Київ, пр-т Степана Бандери, 23, Pochayna Event Hall.

Подивитися локацію на Google Maps: http://tiny.cc/pochayna