AGROPORT визначає кращих

І пропонує новий формат ділових знайомств

 

На найближчому Форумі у Львові (21-23 березня) в межах ділової вечері вже традиційно відбудеться вручення незалежних премій серед агровиробників регіону – AGROPORT Awards Lviv 2019. Визначать найуспішніших та найнадійніших гравців на ринку. Цього року процедура відбору особливо прискіплива. Спільно з керівництвом області будуть відзначені ті господарства і підприємства, що за підсумками року показали кращі результати в одній з 10 номінацій.

–Мета цього заходу – зібрати виробників-лідерів, які ведуть активну діяльність в регіоні. Наші учасники хочуть знайомитися з місцевим бізнесом і такий формат підходить якнайкраще, – пояснює генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.– Рейтинг складається за конкретними індексами, визначається реальний потенціал. Все відкрито – кожен учасник може отримати доступ до своїх даних і побачити, за якими параметрами хто кого випередив. Усі в рівних умовах, вплинути на результати ніхто не може. Наша місія – формувати прозоре бізнес-середовище. Тому хороша репутація для нас не менш важлива, ніж успішна бізнес-діяльність .

Цього року партнером премії стала компанія YouControl. Це аналітична онлайн-система, що з понад 50 джерел формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl зводиться до того, що за хвилину можна отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Це не просто дані, а готова аналітика, на основі якої можна приймати рішення. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел (про початок судового процесу, банкрутство, зміну адреси тощо).

–Ми із задоволенням підтримали проект AGROPORT щодо створення рейтингу кращих агрокомпаній. Експерти ринку визначають кращих, користуючись можливостями нашої системи, – пояснює Максим Боровик, тренер з продукту YouControl, експерт з комплаєнсу. – Зокрема, інструмент «Експрес-аналіз» дозволяє побачити, чи компанія має один із 30 ризик-факторів, що впливають на її благонадійність. Наприклад, чи не відкриті проти неї кримінальні провадження, чи немає токсичних зв’язків, чи не знаходиться під санкціями, чи не веде співпрацю з офшорами тощо. Крім того, у системі містяться унікальні аналітичні інструменти, які визначають фінансову стійкість та ринкову спроможність компаній; є дані про приналежність до фінансово-промислових груп.

Розробники системи YouControl керуються сучасними підходами бізнесової розвідки, а тому там зібрані якраз ті дані та інструменти, котрі полегшують задачу експертам обрати справді достойних. Так, якщо присутній хоча б один із 30 ризик-факторів, ця компанія не може займати місце в рейтингу топ-10.

До речі, нагородження переможців і неформальне спілкування з ними відбудеться вже традиційно у Музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня». А повний перелік номінантів надруковано у свіжому номері дайджесту AGROPORT.

Українська UK English EN Polski PL