В Україні з’явилась нова масштабна агропромислова виставка “АГРО-ВІННИЦЯ”

7 вересня на території вінницького аеропорту стартувала перша регіональна агропромислова виставка «АГРО-Вінниця». Захід відбувся за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради та Вінницької обласної державної адміністрації.

«Ми підтримали ініціативу проведення першої регіональної виставки «АГРО-Вінниця», і було б чудово, аби вона стала традиційною. Мені приємно, що організатори зробили таку дуже масштабну подію з першого разу. Бо це знакова подія для аграрного регіону Вінниччини. Організатори представили досить багато виробників”, – прокоментував міський голова Сергій Моргунов.

Так, у події взяло участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Учасники презентували нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. На польовій демонстрації можна було побачити роботу близько 30 одиниць різної техніки.

«Перше враження – виставка повинна мати продовження. Ми це чуємо від учасників. Вінниччина – один із лідерів аграрного сектору в країні. Я дякую ініціаторам та організаторам. Ми маємо підтримувати таку виставку. І сьогодні – це перший крок для того, щоб такий масштабний захід проходив на постійній основі», – зазначив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

В перший день виставки відбулася конференція, присвячена презентації Вінницького Агрохабу і Агрокластеру «AgroVin» в рамках проєкту децентралізованого співробітництва з МЗС Франції.

«Сподіваюся, що Вінниччина буде гарним комунікаційним майданчиком між виробниками сільгосптехніки, аграріями та депутатами. Цього року Вінниччина зібрала найбільший урожай за часів Незалежності. Аграрний сектор – невід’ємна частина економіки Вінницької області», – додав голова ОДА Сергій Борзов.

 

Виставку у Вінниці організовувала команда, яка має 17-річний успішний досвід проведення найбільшої в Україні та Східній Європі агропромислової виставки АГРО у Києві. В честь старту нового проекту організатори виставки підготували солодкий сюрприз для усіх відвідувачів – 40-кілограмовий торт.

«Ми робили маркетингові дослідження і визначили, що Вінницький регіон є дуже перспективним для проведення аграрних заходів. Вінниччина має потужний аграрний сектор і активних аграріїв. Цей захід – перший. Аналізуючи високу зацікавленість ним, ми плануємо на наступні роки запровадити постійну виставку, яка буде рости й розвиватися», – зауважив організатор агровиставки Олександр Погребний.

Захід проходив 7-9 вересня на території аеропорту “Вінниця”.