Безкоштовна стерилізація тварин на Харківщині.

Як працює і чому це важливо.

Вже третій рік поспіль програма безкоштовної стерилізації безпритульних тварин від благодійного фонду “Happy Paw” діє в містах та селах по всій Україні.

З січня 2024 року програма стерилізації стартувала на Харківщині, у Кегичівці, де стерилізували 191 безхатню тварину.

З 7 по 11 лютого 2024 року стерилізації проводитимуться також і у м. Мерефа, а з 14 лютого у селах Старовірівка та Миколаївка. Оперувати та вакцинувати тварин від сказу буде виїзна команда лікарів — “Ветеринари без кордонів”. Для запису на стерилізацію безпритульних тварин звертайтеся за номерами телефонів:

— у Мерефі: +380970199340 —  Вікторія;

— у Старовірівці та Миколаївці: +380997387363 — Євген.

Через повномасштабне вторгнення без домівок і господарів залишаються й домашні коти та собаки, які часто не стерилізовані. На вулиці вони безконтрольно розмножуться, постійно збільшуючи популяцію безпритульних тварин, що може становити серйозну загрозу екологічній ситуації в Україні. Єдиний гуманний спосіб контролю чисельності безхатніх котів і собак та попередження екологічної катастрофи — це стерилізація.

 

 

У 2023 році завдяки програмі стерилізації від фонду “Happy Paw” прооперували 20 108 безпритульних тварин у 60 населених пунктах України, зокрема й на Харківщині в Лозовій, Першотравневому, Люботині, Червоному Донці, Наталиному, Слобожанському, Зміїві, Ізюмі, Будах, Андріївці, Зачепилівці, Сахновщині.

Happy Paw — благодійний фонд, який допомагає безпритульним тваринам понад 11 років.

Фонд впровадив і розвиває програми опіки, допомоги тваринам у притулках, популяризує адопцію

тварин, допомагає тяжкохворим тваринам, виховує у дітей гуманне ставлення до тварин у рамках програми “Біоетика”.

https://happypaw.ua/