БІЗНЕС-ДЕЛЕГАЦІЯ ДО ОАЕ

⚠️ Бізнес-подорож відбудеться 6-10 червня 2023 року. Її мета – знайомство українських підприємців з ринком ОАЕ. Надання чітких рекомендацій щодо заснування/переміщення бізнесу в Емірати.

🌐 Захід проходить під патронатом Дубайської торгової палати, та за підтримки найбільших вільних зон в Еміратах –
JAFZA, DP WORLD, DMCC та RAKEZ, які є одним із секретів економічного дива ОАЕ.

▫️Вільні зони спрямовані на конкретний вид діяльності, що визначені урядом ОАЕ. Це забезпечує виняткові переваги компаніям, які здійснюють свою діяльність в даних юрисдикціях. Це право на 100% власність для іноземців, яка гарантується урядом ОАЕ, а також 100% звільнення від корпоративного податку. Саме вільні зони стали осередком наймасштабніших бізнес-проектів, та світовим хабом для підприємців з усіх країн світу.

Переваги для делегатів:

⚜️ Візити до найбільших вільних зон ОАЕ – JAFZA, DP WORLD, DMCC та RAKEZ, а також до RAK Ports – сучасної, динамічної та гнучкої мережі портів, яка є основним центром міжнародної промисловості та виробництва;
⚜️ Бізнес-нетворкінг найвищого рівня;
⚜️ Юридичні консультації щодо відкриття/передислокації бізнесу в ОАЕ;
⚜️ Найактуальніша інформація щодо можливостей розвитку бізнесу в ОАЕ;
⚜️ Безпрецедентний рівень доступу до мережі контактів Дубайської торгової палати і компаній вільних зон.

✅ Вільна економічна зона JAFZA є динамічною базою для тисяч підприємств з понад 130 країн світу, забезпечуює понад 130 000 робочих місць і залучає 23,9% прямих іноземних інвестицій Дубаю.
✅Понад 22 000 компаній називають Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) своїм домом – від транснаціональних корпорацій до стартапів; “Глобальна вільна зона року” від журналу Financial Times рейтингу fDi протягом восьми років.
✅Зона вільної торгівлі RAKEZ є центром ділової активності та провідним промисловим хабом, а також вже отримала інвестиції від більш ніж 15 000 компаній у більш ніж 100 країнах, що представляють понад 50 галузей промисловості.

👉 Долучившись до бізнес-делегації в ОАЕ, ви знайдете необмежені можливості для розвитку вашого бізнесу, а також привілеї, які забезпечать вам успіх. Не пропустіть свій шанс приєднатись до успішних підприємців з усього світу в найбільш динамічній зоні вільної торгівлі Світу.

Реєстрація: https://secure.wayforpay.com/payment/s2f7275f431e5

Деталі: https://surl.li/glnof