Чемпіон України з боксу привітає харків’янок арією

Прем’єри творів сучасних композиторів, написаних для МАСО «Слобожанський» спеціально до жіночого свята, і романтичні оперні арії у виконанні соліста Національної та Львівської опер, який також – чемпіон України з тайського боксу Ангела Георгієва, очікують харків’янок та харків’ян в суботу, 9 березня. У Будинку Алчевських відбудеться унікальний концерт «Музичне приношення Улюбленим», присвячений прекрасній половині людства. За диригентським пультом – Сергій Лихоманенко (Київ).

Дякувати жінкам і робити їм подарунки треба кожного дня, вважає художній керівник МАСО «Слобожанський», народний артист України Гаррій Абаджян, але цей березневий день особливий. «Цим концертом ми хочемо подякувати всім жінкам — мамам і бабусям, дружинам, донькам і коханим за те, що вони просто є, за їх любов, красу і жіночність. – каже Гаррій Артушевич. – Безліч чоловіків жінки надихнули зробити світ кращим і добрішим, а багатьох композиторів вони надихнули на написання своїх шедеврів. І, звичайно, кращий подарунок, який може зробити музикант коханій жінці – прекрасна музика! Звідси і назва нашого концерту – «Музичний приношення Коханим».

У концертній програмі – прем’єрне виконання інструментальних композицій, написаних сучасними композиторами спеціально для МАСО «Слобожанський». Ці мелодійні і ліричні мелодії вперше прозвучать в Харкові саме в цей день. Серед них твори учня легендарного Енніо Морріконе – Габріеля Дінаро (Італія), Артема Мурача (США), Ельдара Мансурова (Азербайджан), а також Олексія Ревенка та Євгена Жаку (Україна). А справжньою окрасою концерту стане виступ співака Ангела Георгієва, чий рідкісний драматичний тенор, на думку багатьох шанувальників його таланту, схожий на голос Хосе Каррераса.

Цікаво, що артист Національної опери України, запрошений соліст Львівської опери, учасник шоу “Х-фактор” і “Голос країни”, лауреат міжнародних конкурсів Ангел Георгієв є володарем не тільки рідкісного імені та вокалу, а й звання дворазового чемпіона України з тайського боксу. Завдяки своєму унікальному голосу, не знаючи нот, він зміг вступити до музичного училища. А вже на 4-му курсі Київської музичної академії став виступати в оперних театрах. Для нього концерт в Будинку Алчевських стане дебютним на харківській сцені. Раніше він бував в нашому місті лише як турист, але багато чув про любов харків’ян до музичного мистецтва, а тому чекає від публіки теплого прийому, гарячих емоцій і позитивного настрою. І йому особливо приємно, що цим дебютом в Харкові він зможе порадувати, в першу чергу, прекрасну половину людства: «Для тенора саме слухачки завжди на першому місці. Адже в операх йому, як правило, відведена роль закоханого чоловіка, а тому він завжди співає для жінки». На цьому концерті Ангел Георгієв виконає популярні і улюблені глядачами арії романтичних героїв опер Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Руджеро Леонкавалло та інших, а також ліричні неаполітанські пісні.

Диригент концерту – Сергій Лихоманенко, в музичних колах має репутацію диригента-експериментатора. У своїх виступах сміливо поєднує різні стилі і напрямки музики — класику, джаз, рок, сучасну інструментальну музику. Експериментувати і пробувати нове завжди цікаво, особливо з Молодіжним оркестром, зізнається Сергій, адже молоді музиканти сприйнятливі до новацій, прагнуть проявити себе в чомусь новому, незвичному. У цьому концертному сезоні з МАСО «Слобожанський» диригент вперше реалізував вже три унікальних і різнопланових проекти — концерт «Код Косенко – втрачені партитури видатних українців», творче змагання диригентів «Симфобитва – оркестровий батл диригентів» і дитячий концерт-аудіоспектакль «Оркестр дітям. Казковий світ класики». Концерт «Музичне приношення Улюбленим», на думку Сергія, теж буде незвичайним. Адже на ньому сучасна інструментальна музика буде поєднуватися з визнаними шедеврами світового оперного мистецтва, а також відеопривітаннями для харків’янок від музикантів з різних країн.

Нагадаємо, що концерт «Музичне приношення Коханим» відбудеться в Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13) в суботу, 9 березня, початок о 19:00.

Наступний виступ МАСО «Слобожанський» відбудеться в п’ятницю, 15 березня, теж в Будинку Алчевських, початок о 19:00. У концерті під назвою «Блиск і розкіш духових інструментів», прозвучать твори Йоганна Себастьяна Баха, Клода Дебюссі, Ріхарда Штрауса та інших, в яких солюючі партії виконають духові інструменти.