День Поля «АГРО ВІННИЦЯ» відбудеться у 2024 році!

Вінничина готується  до захоплюючої аграрної події — Дня Поля “АГРО ВІННИЦЯ”!

Вже 4 та 5 вересня 2024 року всі представники аграрного світу України зберуться в одному місці з метою обміну досвідом, ознайомлення з новітніми технологіями та установлення партнерських зв’язків.

День Поля “АГРО ВІННИЦЯ” повертається вже вдруге, обіцяючи ще більше захоплюючих вражень та новаторських досягнень у сфері сільського господарства. Ця подія вже стала неоціненною традицією для Вінницького регіону.  У цьому ж році ми встановлюємо нові висоти та готуємо неперевершену аграрну подію, яка визначить майбутнє розвитку нашого сільськогосподарського сектору.

В 2023 році нам вдалося зробити грандіозний захід, який зібрав гігантів аграрного світу України. Серед учасників дня поля були такі відомі всім компанії як: «РДО УКРАЇНА», «TITAN MACHINERY Inc.», «ВК Технополь», «Motul», «ВНІС», «Агромаш-Калина», «НФМ АГРО», «Агробудівельний альянс “Астра”» та багато інших.

Аграрії також проявили неабияку цікавість до цієї події, адже в умовах війни на Дні Поля «АГРО ВІННИЦЯ» зібралися відвідувачі,  які приїхали з різних куточків України, щоб дізнатися про всі новинки сільського господарства. Ми отримали безліч позитивних відгуків, які наштовхнули нашу команду на чітку думку: «Потрібно робити ще!»

Такий досвід проведення Дня Поля «АГРО ВІННИЦЯ» дав чітко зрозуміти, що такі події вкрай необхідні нашій країні сьогодні. Розвиток аграрного сектору завжди відігравав і продовжує займати ключове місце у розвитку та розбудові країни. Умови війни лише підкреслюють важливість таких ініціатив, де аграрна галузь не лише витримує випробування, але й демонструє свою готовність до розвитку та модернізації.

В 2024 році ми ставимо перед собою завдання, досягти нових вершин.  День Поля “АГРО ВІННИЦЯ” об’єднає в собі більше 180 учасників, які покажуть всю міць агросектору України. На виставковій експозиції будуть представлені не тільки новітні зразки сільськогосподарської техніки, але й компанії, які працюють у сферах тваринництва, рослинництва,агро транспорту та логістики, будівництва і ще багато іншого. Це вікно в агросвіт, де представники галузі можуть знайти все необхідне для сучасного та продуктивного сільського господарювання.

Одним із найвражаючих елементів події буде демонстраційний показ техніки в роботі. Унікальна можливість особисто спостерігати за функціонуванням аграрних інновацій в реальних умовах полів вразить кожного.

AGRO TEAM  закликає всіх зацікавлених учасників та відвідувачів долучитися до Дня Поля «АГРО ВІННИЦЯ'”, який об’єднає в собі найсучасніші досягнення аграрної сфери. Ця подія стане відмінною можливістю для кожного. Разом ми будуємо майбутнє українського сільського господарства та сприяємо розвитку країни.

AGRO TEAM  дуже вдячні  захисникам за таку можливість знову проводити цей захід. Тому ми закликаємо всіх не забувати та робити усе можливе для їх підтримки. Донатимо на ЗСУ і любимо Україну!

До зустрічі на Дні Поля “АГРО ВІННИЦЯ”, який залишається символом єднання, розвитку та стійкості агросектору в умовах викликів сучасності.

Дізнатися про деталі  можна за посиланням: https://agroexpo.vn.ua/ua

Тел.: +380 44 529 11 45, +38 073 000 4 999