Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Надія Мейхер. Повернення легенди. Виступ у Харкові

13.12.2016 @ 19:00 - 21:00

НАДІЯ МЕЙХЕР, найсексуальніша, найспекотніша, найбажаніша, найхаризматичніша, найкраща співачка, готова постати перед глядачами в новому амплуа — акторки, автора віршів і пісень, постановника власної музичної вистави — Historia de Un Amor.

a1__mei-her_harkov

Після недавньої успішної прем’єри вистави в Києві, у глядачів шістьох міст України — Черкас, Полтави, Запоріжжя, Харкова, Дніпра і Одеси — є шанс знову побачити Надію Мейхер на сцені.

Historia de Un Amor — це філософський погляд Жінки на щастя, самотність і страхи. «У виставі показана історія одного кохання, завдяки якому героїня розуміє, що всі її переживання – це всього лише гра, — розповідає Надія Мейхер. — Потрібно просто бути вільною і самодостатньою. Жити, як хочеться, творити, в чому розквітаєш і любити, як бажає того серце».

Незважаючи на те, що в житті Надії Мейхер був період сумнівів щодо професії, вона в підсумку зрозуміла, що немає сенсу боротися з долею. Сцена — її призначення! Все, що вона робить в цій виставі, щиро і відверто розкриває її уяву і почуття. За словами артистки, саме в проекті Historia de Un Amor вона може залишатися самою собою, не надягати маски і не залежати від рамок шоу-бізнесу.

Ідея вистави народилася завдяки захопленості різними творчими напрямами — поезією, романсами, аргентинським танго. «Вірші люблю з дитинства, сама пишу їх вже більше 10 років. Романси — це жанр, в якому я абсолютно органічна. А перейнявшись атмосферою аргентинського танго, вже не змогла його забути», — зізнається артистка.

 Разом з Надією Мейхер історію одного кохання буде розповідати віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT — унікальний для України колектив, що виконує музику танго в класичному складі — скрипка, бандонеон, контрабас і фортепіано. Ці музиканти, легко і невимушено, на протязі всього вечора наповнюватимуть виставу чарівними звуками запальних ритмів.

Танцюристи з Аргентини передадуть атмосферу справжнісінького аргентинського танго.

Historia de Un Amor — вистава, в якій переплелися українська і аргентинська культури, як любов, яка не має кордонів …

У головній ролі: Надія Мейхер

Хореографи: Juan Manuel Rosales та Liza Rosales

Танцюристи: Luis Squicciarini, Juan Manuel Rosales, Liza Rosales

Музичний супровід: віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT

Автор ідеї та постановка: Надія Мейхер

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Подробности

Дата:
13.12.2016
Время:
19:00 - 21:00
Событие рубрика:

Место проведения

Оперний театр
Харьков, Украина + Карта Google