Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Намет добра

20.03.2017

Добрі справи  завжди об’єднують людей, допомагають їм триматися разом у будь-які часи. Ви хочете робити добрі справи? Мерщій приєднуйтеся до видавництва «Ранок»!

З 2012 року світом «крокує» Міжнародний День Щастя, який щороку святкують 20 березня. Цього року ми пропонуємо відсвяткувати цей день разом із дітками, які мають трохи менше тепла та турботи, ніж їхні однолітки з повних сімей або просто прагнуть уваги та люблять казки. 20 березня видавництво «Ранок» влаштовує одноденний читацький тур у Міжнародний День Щастя, під час якого «читацький» маршрут буде пролягати через декілька дитячих будинків.

Одноденний тур почнеться о 10 ранку 20 березня. Ми пропонуємо всім бажаючим об’єднатися та стати частиною «Намету добра».

Приєднуйтеся до події у соц. мережах: https://vk.com/event142176472 та https://www.facebook.com/events/272536443169770/ і ми разом мандруватимемо світом казок. Ви можете прочитати улюблену історію сусідським дітлахам, завітати до найближчого дитячого садочка або відвідати дитячий будинок міста Харкова разом з нами або будь-який інший самостійно.

Влаштовуйте приємності дітям, даруйте їм щастя та діліться ним з хештегом #НаметДобра.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Подробности

Дата:
20.03.2017