Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Сучасний цирк світового рівня на Різдво

10.01.2017 @ 19:00 - 21:00

Гастролі у Харкові унікального циркового шоу Арт-студії RIZOMA Анатолія Залевського.

Найвідоміший у світі український еквілібрист, зірка кількох сезонів Cirque Du Soleil, володар циркового «Оскара», засновник Арт-студії RIZOMA Анатолій Залевський представляє у Харкові різдвяні гастролі унікального шоу — «RIZOMA.Еквілібріум». 10 січня маестро Залевський запрошує усіх, хто цінує сучасне циркове мистецтво, на премєру шоу!

Зірка кількох сезонів найвідомішого цирку в світі – Cirque Du SoleilАнатолій Залевський – єдиний цирковий артист в Україні, якому вдалося зробити зі свого імені впізнаваний у всьому світі бренд і створити власний Soul Circus стиль, який поєднує силу і витончену пластику, клоунаду і філософію, еквілібристику, акробатику і театр. Цей стиль був придуманий Залевським в кінці 90-х. Тоді новаторство принесло йому найвищі нагороди головних міжнародних циркових фестивалів, на яких він виступав зі своїм унікальним у своєму роді номером Dream. З того часу Анатолій Залевський тріумфально гастролює по світу, де удостоївся безлічі нагород, серед яких гран-прі Міжнародного фестивалю «Цирк завтрашнього дня» в Парижі, а на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Монте-Карло Залевський першим з українських артистів став володарем циркового «Оскара», вищої світової нагороди — «Золотий клоун».

Незважаючи на всесвітню популярність і численні пропозиції виступати і викладати за кордоном, Анатолій Залевський вирішив присвятити себе Україні, виховуючи майбутнє світового цирку у себе на Батьківщині, в Бердичеві. На власні кошти він побудував Арт-студію RIZOMA, де викладачі вчать дітей цирковому і театрально-хореографічному мистецтву. Саме випускники Арт-студії беруть участь у шоу «Еквілібріум».

Унікальне шоу «Еквілібріум» — це філософський спектакль, що являє собою синтез циркових мистецтв, хореографії, сучасної музики та мультимедійних ефектів.

Сюжетну лінію вистави пронизує філософський роздум про людину, як деталі величезного вселенського механізму. Сьогоднішній «машинний» світ намагається придушити її індивідуальність. Немов запрограмована, вона постійно і несвідомо рухається по заданому колу. Однак рано чи пізно людина проявляє себе емоційно. Обравши любов, вона перестає бути механізмом.

Гастролі шоу «Еквілібріум» відбудуться в Харкові 10 січня. Подарунок для усіх глядачів міста – можливість на живо побачити унікальний номер Dream у виконанні маестро Залевського.

 RIZOMA — вражає уяву!!!!!

Квитки – за посиланням: https://goo.gl/txAnNh

Плейлист з відео RIZOMA – за посиланням: https://goo.gl/zRV06A

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Подробности

Дата:
10.01.2017
Время:
19:00 - 21:00
Событие рубрика:

Место проведения

Оперний театр
Харьков, Украина + Карта Google