«ІнтерАГРО2020»: Ваш успіх – справа техніки!

Запрошуємо Вас відвідати міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020».

За підтримки: Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української аграрної конфедерації, Українського Клубу Аграрного Бізнесу.

 Виставка «ІнтерАГРО 2020» відбувається 1 раз на 2 роки та представляє інноваційні рішення у сільському господарстві: останні моделі тракторів, комбайнів, обприскувачів, розкидачі добрив, ґрунтообробну та посівну техніку,  техніку  та обладнання для перевозки та зберігання зерна, елеваторне обладнання, технології точного землеробства, запчастини, агрохімію, насіння та інше.

 Серед учасників: AGCO, Amazone, Bednar, Berthoud, B2B AgroUkraine, Drone UA, DJI, Great Plains, GSU, Hardi, Horsch, Kverneland, Lemken, Mzuri, Poettinger, Precision Planting, Raven Industries, Riela, Tecnoma, Tornum,  Vaderstad, Агробат, Агромаш-Калина, Агромонтажбуд, Аеромех, Вінмашпостач, Гідромаркет, ГрінЕкоФерт, Деметра, Інтерприват, Елеваторні системи, Зернові комплекси та системи, Ландманн,  Лубнимаш, Монада, Ніка Грейн, Завод  Фадєєв Агро, Машзавод Техніка, Олис, Промітенс, Реаком, Родтех Ресайклінг, Сожам Україна, ТД Автодеталі, Трак, Форполімер, ХімАгроСтеп, Центррезервуарсервіс, Югелеватор  та багато інших.

 

Ключові заходи «ІнтерАГРО 2020»:

  • IT-Corner 2020 – спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. В рамках експозиції відбудеться бізнес-форум «IT-Corner 2020: тренди, технології, IT рішення для агробізнесу».
  • AgroEnergyDAY 2020 – міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. В рамках платформи 29 жовтня відбудеться міжнародна конференція «Біоенергетика: від ідеї до реалізації біоенергетичного проекту в українських реаліях, сучасні технології, практичні кейси».
  • Конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження?». Дата проведення: 29 жовтня.
  • InterAGRO Innovation Award міжнародний конкурс кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці та обладнанні.

 

Також з 28 по 30 жовтня буде проходити міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства «Тепличний Бізнес 2020». В рамках виставки відбудеться міжнародна конференція «Маркетинг у тепличному бізнесі».

Цікава ділова програма включає конференції, семінари, круглі столи та презентації, спрямовані на підвищення професійного рівня як відвідувачів, так і учасників виставки.

Погодинний розклад

28-29 жовтня

початок - 9.00
закінчення - 17.00
вхід для відвідувачів до 15-30

30 жовтня

початок - 9.00
закінчення - 16.00
вхід для відвідувачів до 15-30

Дата

Жов 28 - 30 2020
Expired!

Час

09:00 - 16:00

Розташування

МВЦ
м. Київ, Броварський проспект, 15
Категорія
ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

Організатор

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»
Телефон
+380 44 461 9368
Email
agro@kmkya.kiev.ua
Сайт
https://kmkya.kiev.ua
Українська EnglishРусский