Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

21  по 22 вересня 2022 року

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром.

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології.

Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі».

Організатор: Асоціація Укроліяпром

 

ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ:

«Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

 

Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу:

«ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022»

 

Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України!

 

Контакти:

Тел. 044 593 19 01

info@agroinkom.com.ua

oil.agroinkom.com.ua/

 • 00

  дни

 • 00

  часы

 • 00

  минуты

 • 00

  секунды

Дата

Сен 21 - 22 2022

Время

09:00 - 18:00
Категория
EnglishРусскийУкраїнська