Південна агропромислова виставка “Фермер 2021”

З 3 по 5 березня 2021 року в ККЗ Ювілейний відбудеться 20 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південна Агропромислова виставка «Фермер 2021». Організатор виставки – Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонський виставковий центр «Експо-Центр».

Будуть продемонстровані експозиції у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сільськогосподарська техніка та запасні частини, послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції.

Херсонська область є лідером серед інших областей України з виробництва плодоовочевої продукції, що сприяє нарощенню з кожним роком експортного потенціалу. Тому з метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств, встановлення бізнес-контактів, , ознайомлення з інноваціями в рамках виставки відбудуться супутні заходи (конференції, семінари, презентації) за участю Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА та фірм учасників.

Експозиція виставки буде розташована як у середині залу, так і на відкритій площі ККЗ «Ювілейний».

Дата

Бер 03 - 05 2021
Expired!

Час

09:00 - 18:00

Розташування

Экспо-центр
73000, г. Херсон, пер. Маяковского, 5а
Сайт
http://expocentr.ks.ua/
Категорія
Українська EnglishРусский