Хлібна індустрія-2024

Всеукраїнська асоціація пекарів, ГС «Борошномели України» та Agro Marketing Agency запрошують Вас до участі у конференції «Хлібна індустрія-2024», яка відбудеться 16-17 травня в м. Черкаси, готельний комплекс «Перлина Резорт» (вул. Польова, 40, с. Сокирна, Черкаський р-н).

Хлібна індустрія-2024 – це захід про зерно та хлібні продукти; про виробництво та збут; про проблеми, виклики та можливості; про внутрішній ринок та експорт; про втрати та здобутки; про досвід і натхнення; про конкуренцію та співпрацю; про інновації та маркетинг; про споживачів і постачальників; про борошно та хліб; про макарони та крупи; про те, де зараз і куди йдемо.

Наразі підтверджено більше 150 учасників та більше 30 спікерів серед яких представники влади, керівники та власники хлібозаводів та зернопереробних підприємств, аналітики та експерти ринку та Agri Food. З програмою можете ознайомитись на сайті – Програма | Форум “Хлібна Індустрія-2024” (bakeryindustry.com.ua)

В рамках конференції пройде виставка інгредієнтів, лабораторного обладнання, устаткування для виробництва продукції та її пакування, послуг та іншого МТР для хлібопечення та переробки зерна.

Захід пройде за підтримки: Мінекономіки, Мінагрополітики, Черкаської ОВА, об’єднання «Укрхарчопром», УРБ, ТПП, Програма USAID Агро.

Партнерами конференції виступили: генеральний партнер – ТОВ “Черкаси Хліб” (ТМ “Формула смаку”), ексклюзивний спонсор – ЧеркасиЕлеваторМаш, золотий спонсор – Чіфт Картал Україна, партнер з якості – Lesaffre, спеціальний партнер – ТВ “ОЛИС”, партнери: Астра груп та Enzym.

Доєднайтесь до незламної спільноти хлібопекарської та зернопереробної індустрії та отримайте найактуальнішу інформацію для розвитку свого бізнесу. Переходьте на сторінку заходу https://bakeryindustry.com.ua та тисніть “Взяти участь”