Інновації для аграрного сектору збираються на Київщині навіть в умовах війни!

День Поля «AGRO CHALLENGE» відбудеться 22-23 травня 2024 року в с. Дослідницьке, Білоцерківського району, Київської області.

День Поля «AGRO CHALLENGE» це аграрний захід України, який об’єднає  все нове, що є у сільському господарстві! Це не просто подія — це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерства зосереджуються  в серці українського агросектору.

Організатором заходу є команда «AGRO TEAM» спільно з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

Незважаючи на війну, аграрний сектор України повинен продовжувати працювати та розвиватися. Проведення Дня Поля “AGRO CHALLENGE” в таких умовах набуває особливого стратегічного значення.

Попередній день поля від «AGRO TEAM» – «АГРО ВІННИЦЯ»  – підтвердив важливість таких заходів для сільського господарства України.  Зважаючи на це, нашою командою було прийнято рішення розширювати аграрний потенціал країни, а разом з ним і географію наших подій.

Перший день поля в 2024 році недарма буде проходити саме в Київській області, адже вона знаходиться в самому серці України, що робить її зручним місцем для зустрічі учасників та відвідувачів  з різних куточків нашої країни. Також саме в цьому регіоні сконцентрована найбільша кількість представництв аграрних підприємств, що дасть змогу показати на Дні Поля “AGRO CHALLENGE” практично все, що потрібно для успішного ведення сільськогосподарських робіт сьогодні.

День Поля “AGRO CHALLENGE” цього разу  не лише об’єднує сучасні технології, інновації та передові практики в аграрному секторі, але й стає платформою для виклику собі, власній техніці та можливостям компаній.

Що робить День Поля «AGRO CHALLENGE»  таким особливим?

– Інноваційні технології:  День Поля «AGRO CHALLENGE»  — це вікно у світ передових технологій для аграрного сектору . Від самохідної техніки до технологій точного посіву — кожен експонат є перлиною інновацій.

– Демо-покази в реальних умовах: що може бути  краще, ніж знайомство з  технікою в дії? День Поля «AGRO CHALLENGE»  – це можливість наочно спостерігати за демонстраційними показами сільськогосподарської техніки в реальних польових умовах.

– Тест-драйв: на Дні Поля «AGRO CHALLENGE»  буде можливість не лише подивитись, а й відчути переваги роботи саме на тих агрегатах, які вас цікавлять.

– Більше 180 учасників та понад  20 демо-експонатів:  від аграрних гігантів України до малих підприємств, які тільки починають свій шлях у аграрному світі — День Поля «AGRO CHALLENGE» об’єднає усіх.

День Поля “AGRO CHALLENGE” — це унікальний шанс перетворити виклики у можливості. Приходьте, навчайтеся, діліться — разом ми будуємо майбутнє українського сільського господарства!

Ми дуже вдячні нашим  захисникам за можливість проводити такі заходи. Тому ми закликаємо всіх не забувати та робити усе можливе для їх підтримки. Донатимо на ЗСУ і любимо Україну!

До зустрічі на Дні Поля “AGRO CHALLENGE” – де виклики перетворюються у можливості!

Дізнатися про деталі  можна за посиланням: https://agrochallenge.kyiv.ua

Тел.: +380 44 529 11 45, +38 073 000 4 999