Концерт симфонічного оркестру “Віртуози Києва” та світових зірок класичної музики

Дмитро Яблонський, диригент: «Класична музика – це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви  виходите зі сльозами на очах, чи  посміхаючись –  ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше  ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.
GAS Concert  представляє: міжнародний музичний проект, концертне турне “Симфонії всесвіту”, яке відбудеться  у вересні 2019  року в 6 містах України.

Концерти зіграють:
–       симфонічний оркестр “Віртуози Києва”
–       всесвітньовідомий диригент та віолончеліст, номінант  “Греммі” Дмитро Яблонський
–       знана піаністка Анна Улаєва
В програмі:
–       музика  композитора Олексія Шора
–       Симфонія №2  Йоганнеса Брамса
–       Увертюра  “Сорока-злодійка” Джоакіно Россіні

Юрій Погорецький, директор оркестру “Віртуози Києва”, концертмейстр групи віолончелей: «Це турне – наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалось зреалізувати декілька проектів з  яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром та  солістом по містах України – це вперше. Безпрецедентний проект.»
Дмитро Яблонський, диригент: Це абсолютно приголомшливий проект. В програмі прозвучить музика трьох композиторів – це Россіні, уверюра “Сорока-злодійка”,  Олексій Шор, який народився в Києві, потім  емігрував до Ізраїлю, пізніше в Америку. Шор – композитор, який має  ступінь доктора  математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для роялю з оркестром, який має назву “Notebook”, а в  другому відділенні  прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.”

Графік турне:
4 вересня – Чернігів, Обласний Філармонійний Центр
5 вересня – Харків, Філармонія
6 вересня – Дніпро, Філармонія ім. Л. Когана
7 вересня – Одеса, Філармонія
8 вересня – Київ, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського
10 вересня – Львів, Філармонія
Детальна інформація вкладеним файлом та за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українська EnglishРусский