Асоціація правників України спільно з IBA запрошують на Першу міжнародну конференцію з аграрного права, що відбудеться 18-19 травня 2020 року.

Аграрний бізнес сьогодні вимагає відповідного юридичного супроводу. Юрист, працюючий в цьому напрямі повинен мати великий багаж знань і постійно його удосконалювати.

Міжнародний захід надає чудову нагоду юристам та внутрішнім радникам обговорити актуальні правові питання у сільському господарстві, знайти шляхи вирішення поточних проблем, сформувати здатність захищати права в аграрному бізнесі і, звичайно, обмінятись досвідом.

На події обговорюватиметься комплекс питань, серед яких: українська земельна реформа та існуючі світові практики, моделі інвестицій в сільське господарство, міжнародне регулювання торгівлі сільськогосподарською продукцією, можливості для сільськогосподарського бізнесу та способи захисту торгівлі в аграрному секторі. Також мова піде про застосування IT- технологій в сфері, у т.ч. про точне землеробство, заміну людської праці роботами, використання дронів. Окремий день буде присвячено арбітражу сільськогосподарських спорів.

Серед учасників заходу очікуються  представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Продовольчої та сільськогосподарської організація ООН (ФАО), ЄБРР, Світового банку, основних міжнародних та місцевих інвесторів у сільськогосподарську галузь, головні юридичні консультанти провідних сільськогосподарських компаній, провідні національні та міжнародні експерти з сільськогосподарського права.

Відчути дух українського села і агрокультури у повній мірі, – Вам дозволить екскурсія на еко-ферму «Копиця Сіна» (с. Пархимів, Чернігівської області), що буде проведена у рамках міжнародної конференції.  Під час поїздки Ви зможете: відвідати українське село та фермерське господарство; побачити як вирощуються зернові культури, соняшник, кукурудза; побувати на полі полуниці, ожини та смородини; пообідати смаженою на вертелі бараниною та домашніми стравами; покататись на коні та агротехніці; відвідати контактний зоопарк; прогулятись лісом.

Конференція пройде в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1)

З програмою заходу можна ознайомитися тут.

За додатковою інформацією про захід та можливості партнерства звертайтеся до Секретаріату АПУ за тел.: +38 (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: conference@uba.ua. Контактна особа – Тетяна Осауленко.