Конференція про технології та людей

16 березня 2023 року у Львові відбулася визначна агроподія – “КОНФЕРЕНЦІЯ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ТА ЛЮДЕЙ”. Найбільша конференція для спеціалістів в агросфері. Це більше ніж одна конференція. На чотирьох сценах одночасно виступали експерти. 🟠 4 сцени за 4-ма тематичними потоками: “Технології”, “Точне землеробство”, “Бізнес”, “Виробництво” та майстер-класи. Від технології захисту і Strip-till до переробки і зерносушарок. 🟠 Доповіді провели 85 спікерів-практиків, які є власниками провідних фермерських господарств, представниками холдингів, провідними експертами виробників.

Конференція Re:farm – це грандіозна подія. Подія, що на 100% виправдала очікування: концентрація високих технологій, ефективних рішень для рентабельного бізнесу та неймовірних людей, які ділилися успішним досвідом, і тих, хто прагне до нових знань.
Такі конференції дозволяють працівникам агросфери, в умовах війни, зустрічатися, навчатися та ділитися досвідом. Українські аграрії – незламні, та незважаючи ні на що, продовжують робити свою справу! Навіть, не дивлячись на повітряну тривогу, захід об’єднав однодумців.
У конференції взяли участь більше 1000 учасників – виробничих директорів, агрономів, інженерів, науковців та інших агроспеціалістів з усієї України.
Дякуємо кожному з вас за вашу сміливість!
Спільно тримаємо агрофронт та розвиваємося, щоб бути ще краще!
Висловлюємо подяку організаторам Agroshow Ukraine та титульному спонсору Zemlerob за можливість прийняти активну участь у заході такого масштабу та формату. Велика подяка ЗСУ за стримування ворога і можливість працювати!
Заряджені колосальною енергією, впевнено рухаємося вперед до перемоги, кожен на своєму фроні.
Дякуємо всім, хто прийняв участь у цьому заході. Разом рухаємося до нашої мети:
1️⃣ – перемога України;
2️⃣ – український аграрій – найрентабельніший у світі;
Це був дуже інформаційно насичений захід! Журнал “АгроЛюкс” висловлює подяку організаторам конференції Re:farm.