Конференція Re:farm у Львові

Вже 16 лютого у Львові відбудеться конференція Re:farm яка, ймовірно, стане найбільшим заходом для спеціалістів в агро в Україні. Поки останні учасники подають заявки, спікери закінчують підготовку презентацій, а організатори  фінішують з приготуванням локації ми зібрали для вас повний гід по події в одному тексті.

 

Більше 800 учасників

Саме стільки організатори очікують бачити на конференції в цьому році. Серед них керівники господарств, спеціалісти агрохолдингів, агрономи, інженери, директори з виробництва, а також технічні спеціалісти агро-компаній, що надають послуги аграріям. Не зважаючи на те, що захід відбудеться у Львові – на нього зʼїдуться учасники з усієї України.

 

Чотири тематичних потоки

 

В день конференції працюватимуть 3 сцени на яких спікери виступатимуть паралельно в 4 тематичних потоках. Все це для того щоб учасники конференції могли обрати для себе самі ті теми, які їх цікавлять і провести насичений день, слухаючи спікерів.

 

На сцені “Технології” експерти з живлення, захисту рослин, ділитимуться технологіями, які допоможуть протистояти викликам сезону 2023 року. Фермери розкажуть як оптимізували технологічну карту та перебудували сівозміну. ТОП-спікер потоку – Володимир Мірненко з інтригуючою темою “Як кинути палити або принципи доказової агрономії”.

 

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

 

15:40-16:00 Володимир Мірненко, бренд-менеджер Pottinger “Як кинути палити або основи доказової агрономії”

18:20-18:40 – Юрій Мрук, NEXAT “Трактор потужністю 1100 кс з нульовим ущільненням грунту”

 

На потоці “Точне землеробство” увага буде зосереджена на технологіях диференційованого внесення добрив та посіву – як можливості перерозподілити ресурси на продуктивних і непродуктивних ділянках поля. Спікери, які тестували ці технології на господарствах поділяться результатами таких дослідів на різних культурах та розкажуть скільки дійсно можна оптимізувати витрат таким шляхом. Серед цікавих тем – агрономічний моніторинг, використання цифрових платформ, а також майстер-клас зі скаутингу.

 

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

 

11:50-12:30 Корнієнко Євген, Контінентал Фармерс Груп “Агрономічний моніторинг в КФГ: які питаня вирішує і як виконується”

14:30-15:00 Богдан Кривіцький, ІМК “Дифвнесення: що варто робити, а що ні. Досвід ІМК”

15:00-15:30 Ващенко Валерія, Zemlerob “Принципи формування і управління зонами продуктивності”

 

Про розбудову підприємства та налаштування виробничих процесів будуть говорити спікери потоку “Виробництво”. Як працювати та продовжувати розвиватись господарству під час війни чи варто інвестувати у парк техніки – на ці питання дадуть відповідь керівники агрокомпаній. Не оминуть і тему нішевих культур. Цьому буде присвячена панельна дискусія, в якій візьмуть участь виробники альтернативної аграрної продукції.

 

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

12:40-13:00 Андрій Дмитрієв, Lean Institute, “Lean – як спосіб підвищення ефективності агробізнесу”

17:20-17:40 Григорій Плічко, ФГ  “Альтаїр” Як вижити та продовжити розвиватися господарству під час війни”

17:40-18:00 Григорій Мельничук, Агрофірма “Чумак” “Агробізнес очима молодого керівника: досвід управління з нуля”

 

Цікавим для керівників агрокомпаній стане тематичний поток “Бізнес” на якому виступатимуть з темами про управління фінансами, інвестиції, фарм-менеджмент системи та управління земельним банком.

 

РАДИМО ВІДВІДАТИ:

16:40-17:00 Максим Талько, ТОВ “Жива Нива” “Як зібрати, оптимізувати та управляти земельним банком. Досвід ТОВ “Жива Нива””

18:00-18:30 Богдан Лукіянчук, GROWEX “Як додатково заробити 110 млн грн за рік без інвестицій”

 

Спікери – експерти та аграрії з усієї України

 

Географія спікерів вражає – виступатимуть не тільки експерти з України, а також з Литви, США та Канади. Топові спікери цього року – це Андрій Дмитрієв з Lean Institute, Микола Монашок з ПП “Мюнт”, Джонатан Лундгрен з Blue Dasher Farm, а також Микола Гордієнко ТОВ “Агріко Україна”.

 

Виставка технологічних компаній

 

На виставці будуть представлені стенди 30 технологічних компаній, серед яких компанія Землероб, яка надає послуги з точного землеробства та агрохімічного дослідження грунтів і виступила Титульним Спонсором конференції, компанія GRECO GROUP – Генеральний Спонсор, компанія Агросем – спонсор потоку “Технології”.

 

Не тільки знання, а й спілкування

 

Традиційно, конференція завершиться дружньою вечерею зі спікерами та учасниками заходу. Цього разу, вечеря відбудеться на території !Festrepublic у Львівській Реберні, а розважатиме учасників автентичний львівський бенд.

 

Реєстрація на конференцію все ще відкрита, процес займе у вас лічені хвилини, а вражень та ідей вистачить на цілий рік. Для цього вам необхідно перейти за посиланням http://bit.ly/3jlXfvJ та обрати необхідний тип квитка (STANDARD і PREMIUM). Детальніше про тематичні потоки, спікерів, вартості участі можна дізнатись на сайті конференції www.refarm.com.ua