Контакти

Вас вітає видавництво “Меркурій” із міста-героя Харкова!

У нашому доробку – всеукраїнські журнали: яскравий глянець – журнал “Інь-Ян“, журнал автомобільного напрямку “Автобан Люкс“, та журнал для агробізнесу “AgroLux“.

За довгі роки плідної праці наше видавництво неодноразово було нагороджено дипломами і нагородами за сумлінну працю і потужний внесок у розвиток різних галузей української економіки. Агрожурнал “AgroLux” у перший рік свого існування був нагороджений орденом “Трудова слава” за стрімкий схід і прорив у агроінфобізнесі.

Команда редакції журналу “AgroLux” наймобільніша, найрозумніша, найвеселіша, найдобріша і чуйніша, ми йдемо в ногу з часом і в курсі всіх нових технологій та прогресу. Ми протоптали усі дороги України, ми – учасники багатьох всеукраїнських виставок усіх обласних центрів нашої країни та багатьох містечок нашої улюбленої батьківщини. Ми несемо вам найсвіжішу інформацію та анонси. Ми підтримуємо Вас бонусами та знижками, мудрими рекламними порадами та маркетинговими ходами. Беремо участь у подіях міста – героя Харкова, та в усіх заходах по всій Україні. Ми за акції та благодійність.

Слава Україні!

 

Телефони видавництва:

+38 (097) 936-22-32 (Viber)
+38 (063) 213-02-08

 

Запит про рекламу в чат-боті – @agroluxkh_bot

Електронна скринька: provse.kh.ua17@gmail.com

 

Замовити рекламу на наших майданчиках:

Instagram    Facebook    Telegram