Кооператив Ukrainian Agro Connection

АНОНС

Кооператив Ukrainian Agro Connection (UAC) розпочинає серію онлайн заходів для фермерів «НАЖИВО ВІД ЕКСПЕРТА», де запрошує фахівців для консультацій та вирішення болючих проблем фермерів.
Нашу першу серію зустрічей ми починаємо з питань юриспруденції, поговоримо на тему «Директор підприємства: права, обов’язки, відповідальність».

Про що піде мова:

  • Керівник підприємства несе: дисциплінарну, матеріальну, адміністративну, кримінальну відповідальність.
  • Із нововведеннями запровадженими ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» ще у 2018 році, керівник, також несе і відповідальність за невиконані зобов’язання підприємства.
  • Як це працює сьогодні, який механізм стягнення коштів, яка судова практика ?
Посилання на приєднання: https://zoom.us/j/96490701929

Тема: «Директор підприємства: права, обов’язки, відповідальність»

Дата: 3 липня 2023
Час: 11:00
Спікером запрошено Анну Кухарчук, адвокатку, керуючого партнера Юридичної компанії «Надійний правовий партнер».
Пані Анна приймала участь у нашому Фермерському зльоті «Кооперація на 360» як модератор панелі «Кооперація, як помічник отримання доданої вартості», який відбувся 10 березня у Києві, готелі Русь.
Про ЮК «Надійний правовий партнер»
«Ми супроводжуємо проблеми фізичних осіб та бізнесу. Знаємо все про перевірки податкової, бурхливу фантазію правоохоронних органів у бажанні створити кримінал з нічого, задля статистики, знаємо про проблеми з працівниками та контрагентами. А головне, ми знаємо як всі ці проблеми вирішити, законно та раз і назавжди. Чим і займаємося вже 17 років»
Шановні фермери, готуйте свої запитання до спікера!