«Ми із чоловіком не відразу повірили, що головний приз дістався саме мені»: Олександр Педан вручив сертифікат на 10 тисяч гривень на 10 років від NESCAFE

У цьому зізнається переможниця акції від NESCAF? «10 000 грн протягом 10 років» Галина Медяник з міста Суми. Молода жінка має родину – чоловіка та доньку. Акцію від відомого виробника кави в Україні проводили в межах мети компанії Nestl?, яка на всіх етапах своєї діяльності прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому. Промо тривало протягом двох місяців і нарешті визначили переможницю. Свій сертифікат на 10 тисяч гривень щомісяця Галина отримала від бренд команди та Олександра Педана.

 

Жінка поділилася, що зазвичай каву купує саме вона. Виграні кошти для початку планує витратити на відпочинок на морі, а загалом вони дуже доречні, оскільки Галина зараз не працює. 

«Я купую каву багато років не для виграшу, а просто тому, що моя родина її любить. Я брала участь і в попередніх акціях, проте не вигравала. Коли мені подзвонили й сказали про перемогу, спочатку не повірила. Першою думкою було: «Невже це правда?» Ще кілька годин ходила домівкою й не знала, що робити. Потім зателефонувала чоловікові. Він теж не відразу повірив. Лише тепер, коли підписали договір, уже все усвідомила. Зазвичай каву готую я. Іноді чоловік, якщо прокидається раніше».

NESCAF?® Classicбренд, на якому виросли вже щонайменше два покоління українців. За цей час у кави з’явилися палкі  прихильники. Саме тому NESCAF? уже третій рік традиційно проводить акцію з гарантованими призами. Та найголовніший приз — це договір на отримання 10 000 гривень протягом 10 років. За 10 років ця сума дасть у сукупності понад 1 мільйон гривень.

Цього року акція проходила під гаслом «Прокидайся безтурботно». Адже NESCAF? не тільки допомогає прокинутися зранку та отримати заряд енергії на весь день. Просто маючи звичку пити каву NESCAF?® Classic, українці отримали шанс виграти 10 000 грн щомісяця протягом 10 років. І у випадку виграшу щонайменше 10 наступних років і справді можливо прокидатися безтурботно, не поспішати.

Щоб отримати приз, необхідно було зареєструвати код з пачки NESCAF?® Classic на сайті або за допомогою смс-повідомлення й чекати завершення акції. Переможця визначали випадково комп’ютерним вибором. Цього року в акції від NESCAF? зареєструвалося до 170 000 користувачів. Акція тривала протягом двох місяців.

«Узагалі востаннє я щось вигравала років 10 тому. Не завжди віриться в перемогу, але намагаюся брати участь в акціях. А раптом пощастить?!» — коментує Галина Медяник.

Команда NESCAF?® Classic разом з українським шоуменом та ведучим Олександром Педаном вручили головний подарунок щасливій переможниці. І зараз у неї є шанс прокидатися безтурботно та здійснювати свої мрії і мрії сім’ї.

 

Українська UK English EN Polski PL