Міжнародний проєкт покращення агрометеорології: українська компанія у лідерах інновацій

Компанія Frendt взяла участь у важливій міжнародній ініціативі з покращення моніторингу та прогнозування метеорологічних параметрів для підтримки сільськогосподарської діяльності у Вінницькій області.

Frendt долучилась до міжнародного проєкту під назвою “Підтримка відновлення та створення нової інфраструктури та можливостей для надання послуг за допомогою моніторингу та прогнозування метеорологічних параметрів”.

Метою ініціативи є забезпечення українських аграріїв сучасними метеорологічними технологіями, що сприятимуть підвищенню ефективності сільськогосподарської діяльності у Вінницькій області. Важливим аспектом проєкту є використання передових технологій для моніторингу опадів і прогнозування погоди, що дозволить представникам аграрного сектору більш точно планувати свою роботу та зменшити ризики, пов’язані з погодними умовами, продовольчою безпекою та водними ресурсами.

У рамках проєкту Frendt встановить міні-метеорологічний радар, автоматичні опадові станції та Уніфіковану систему збору даних. Це дозволить покращити точність прогнозів погоди, що є надзвичайно важливим для сільського господарства в умовах зміни клімату.

Крім того, у листопаді 2023 року було проведено комплексне навчання для представників української компанії для встановлення та використання нових систем.

Систему доставлено в квітні 2024 року, її встановлення відбудеться найближчим часом разом з інженерами MPS-Systems і MicroStep-MIS.

Проєкт реалізується у співпраці з MPS-System, Frendt та за фінансової підтримки SlovakAid.

Більше інформації читайте за посиланням.