Найдовший день у житті українців: 24 лютого 2022 року

День, коли Росія напала на Україну назавжди залишиться в пам’яті кожного, хто пережив це. Незалежно від того, де кожен українець зустрів війну – в Харкові, Києві, Львові, на фронті або у власному будинку, в дорозі або за кордоном, багато хто скаже, що за їхніми відчуттями, цей день ніколи не закінчувався.

03:30 – 03:59 ранку: перші російські ДРГ намагаються увійти на територію України. Чергові наряди Держприкордонслужби вступають з ними в бій – все, як в 1941 році, коли перший бій з нацистами приймали саме прикордонники.

05:00 ранку: рано вранці, ніби нацистська армія в 1941 році, російські війська атакують Україну по всей лінії кордону – в Луганській, Сумській, Харківській, Чернігівській та Житомирській областях, з боку тимчасово окупованого Криму, на Донбасі, а також заходять з боку Білорусі на Київ і Київську область. Ракетних ударів завдано по Харкову, Одесі, Києву, Житомиру, Броварах, Херсону, Миколаєву, Дніпру та Запоріжжю.

08:00 ранку: відомо, що п’ять літаків та один вертоліт російських окупантів збиті. Це перші «ластівки» – надалі ЗСУ так лякає російську авіацію, що вона не буде ризикувати та наближатися до лінії фронту.

Близько 10:00: російські війська помічені на Окружній дорозі біля Харкова. Вони виставляють там блокпости, загородження, танки, а через годину пробують піти на прорив в саме місто. Однак натикаються на завзятий опір захисників міста – мінімум чотири російські танки догорають біля дороги, росіян вибивають з Окружної. Близько 11:00: захисники острова Зміїний на півдні України відмовляються здаватися, навіть перед загрозою російського обстрілу з крейсера «Москва» і висадки десанту окупантів.

Звучить легендарна фраза «Російський військовий корабель, йди на х*й»,

13:00: Міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до українського народу.«Всі, хто готовий тримати зброю, вступайте до лав Сил тероборони. Даємо зброю всім патріотам, які без вагань готові застосувати її проти ворога!»- повідомив він.Починається роздача автоматів всім бажаючим в Києві та Харкові; тільки в столиці за кілька годин видають понад 20 тисяч автоматів на руки.
21:00: Острів Зміїний захоплено окупантами після жорстокого бою. 23:00: російські колони дісталися до Конотопа в Сумській області, де отримали жорстку відсіч. 23:59: перший день війни добігає кінця. ЗСУ, Нацгвардія, територіальна оборона, добровольці, поліція, рятувальники та медики – все на своїх постах, всі дають відсіч росіянам.

Перший день війни завершився. Попереду ще 848 днів до 20 червня 2024 року – сьогоднішньої дати.Так, в один момент реальність стала іншою. Так, все змінилось. Тільки незмінне одне — наш дух та сила. Час, який змінює показав, які ми сильні .Наша команда журнала “АгроЛюкс” (Видавництво “Меркурій”, місто Харків) – перші два місяця була в пошуках спокійного місця, і нарешті подолав страх і тривогу, відновила діяльність у місті Рівне, але деякі співробітники все ще залишалися у небезпечному Харкові. Ми почали працювати і зібрали черговий воєнний випуск – червень- липень 2022. Для нас це було великим досягненням. Ми вдячні всім нашим клієнтам і партнерам за підтримку і віру в нас! Ми почали працювати заради клієнтів.

Що ми пережили – це постійний зв’язок, – Як ти? Як себе захистити. Як евакуюватися. Ми пережили свист снарядів, бомби, ракети з усіх боків майже 24/7. Харків – залізобетон. Хто поїхав, хто жив в підвалах. Це були дні жаха. Кожний із нас проживав дуже складний період, який супроводжувався постійним стресом, тривогою, недосипанням.

Було дуже важко – переїхати, кинути все та почати знову на іншому місці. Ми відновилися і почали працювати знову. Ми сильні!

Ми незламні!

Ми переможемо!

Важливі слова Тараса Шевченка: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!»
«В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.»
«Свою Україну любіть. Любіть її… Во врем’я люте. В останню тяжку мінуту
За неї Господа моліть».

Рік війни 2022 для нас був випробуванням на життя та сенс, натхнення за волю та свободу. У цьому році ми зробили контрнаступ і здобули першу велику перемогу, відкинули ворога від наших міст – Харків, Ізюм, Вовчанськ, Куп’янськ, Херсон, Суми, Київська область. Ми раді, що ми це змогли. Дякуємо ЗСУ!

Разом ми – велика сила та гори звернемо! Наші стосунки з клієнтами та партнерами ґрунтуються на довірі та повазі! Дякуємо вам за кожен день, який веде нас до повної перемоги. Нехай ваша робота буде легкою, але з величезною віддачею, а відпочинок – масштабним та приємним! Нехай у ваших будинках буде щастя, у ваших серцях — кохання, а в наших партнерських відносинах — стабільність, довіра, чесність, порозуміння та удача! Нехай цей непростий 2024 рік принесе нові можливості та відкриє нові перспективи!