Передова техніка та масштабні демопокази — як Полтавщина зустріла учасників «Битви Агротитанів»?

Агрохімічний аналіз поля, найпотужніша сільськогосподарська техніка, автомобільний тест-драйв, яскрава концертна програма та шоу за участі повітряної гімнастки  — вже вдруге стартувала наймасштабніша демонстрація сільгосптехніки у польових умовах на Лівобережжі. Близько 100 компаній-партнерів дивували учасників новинками техніки та демонстраціями одиниць у роботі.«Другий рік поспіль на Полтавщині, в цьому господарстві відбувається Битва Агротитанів. Минулого року протягом одного дня захід відвідало 1200 учасників. Цього року захід відбувається два дні, запрошені 6 областей. Дякую групі компанії Дикун та ВАР за організацію, за те, що дали можливість аграрникам поспілкуватись, провести час з користю. Думаю, що в об’єднанні – наша сила», – прокоментував Олександр Федорович.

Андрій Дикун подякував організаторам та акцентував увагу на важливості вкладу аграріїв у розвиток держави:

«Є люди, які розвивають та захищають нашу країну, про яких ми знаємо. Це військовослужбовці, волонтери, медики, які вступили у бій з коронавірусом. А є ті, хто здебільшого в тіні, хоча вклад їх не менш важливий. Це аграрії. На сьогодні агросектор – це 17% ВВП країни та 48% валютної виручки. Тому вклад аграріїв у здобуття незалежності України є надзвичайно великим».

Відвідувачі могли знайти спеціальні умови кредитування від фінансових партнерів, наживо побачити здійснення агрохімічного аналізу поля, інноваційні методи живлення та найновіші гібриди соняшнику і кукурудзи іноземної селекції. Автомобільні партнери провели пекельний тест-драйв і продемонстрували улюблених флагманів гравців аграрного сектору.

Асад Лапш, генеральний директор «KUHN-Україна» відзначив, що захід відбувся на досить високому рівні та поділився враженнями:

«Битва Агротитанів — як добра традиція. Компанія «KUHN-Україна» цьогоріч є генеральним партнером «Битви Агротитанів» на всіх трьох локаціях. Полтавщину ми підтримуємо вже другий рік поспіль, і представляємо техніку в усіх демонстраційних зонах. Зокрема, сьогодні ми вперше на Битві Агротитанів показали сівалку AUROUK 6000 RC у роботі. Цей агрегат для посіву не залишив байдужим аграріїв, адже навіть по закінченню демонстрації учасники підходили і запитували про нього. Я вважаю такий формат зустрічей у полі вдалим та затребуваним».

Учасник ВАРу, власник підприємства Агрофірма «Нібас» Ковальський Роман на Битві Агротитанів вперше. Запевняє: формат цікавий та оригінальний.

«У фермерів зараз такий час, коли закінчились жнива та починається збирання соняху та озимої пшениці. Дуже вразили масштаби виставки, велика кількість найновішої техніки, і ґрунтообробної, і самохідної. Сьогодні ми придивились дискову борону та плануємо купувати на весну самохідний обприскувач для свого господарства».

Бренд-менеджер компанії POTTINGER Володимир Мірненко розповів які одиниці техніки показують сьогодні та чим корисна ідея проведення польової демонстрації у різних областях:
«Битва Агротитанів допомагає побачити техніку в роботі. От тільки реальні умови Київщини, Хмельниччини та Полтавщини дуже відрізняються. Ідея розширення локацій виявилась дуже корисною для українського аграрія. Битва Агротитанів на Лівобережжі допомогла нам випробувати техніку на родючих полтавський чорноземах, у цих ґрунтово-кліматичних умовах. Сьогодні показуємо 4 одиниці техніки: дискову борону TERRADISC, стерновий культиватор TERRIA, плуг з чизелями та катком, а також посівний комплекс POTTINGER TERRASEM».

«Наша компанія багато років поспіль бере участь у Битві Агротитанів і це дійсно крута можливість зібрати власників провідних господарств разом. Цікаво, дуже технологічно та по-новому. Дякуємо організаторам!», — Володимир Забалуєв, керівник агрономічного відділу «Агрохімтехнолоджі».

 «Це така важлива подія на Полтавщині! Захід дуже корисний. Я був на виставках Америки, Китаю і Канади. Битва Агротитанів не поступається їм. Чудовий майданчик для обміну думками з колегами: які методи обробітку ґрунту кращі, які посіви. Такі події потрібні аграріям, дякую організаторам!», — Прокопенко Олександр, керівник господарства «ЛОС».

«Сьогодні ми презентуємо гібриди соняшнику та кукурудзи. У майбутньому хочемо показати, наскільки вони пристосовуються та витримують кліматичні умови саме на Лівобережжі. Загалом ринок Полтавської області для нас новий, ми тут представлені лише рік. Вдячні організаторам, адже для нашої компанії участь у такому заході є дуже важливою», — Юрій Демченко, представник компанії «Soufflet Agro Ukraine».

«В першу чергу хотів висловити подяку організаторам. Хотілося б побажати відвідувачам заходу знайти сьогодні те, що вам дійсно цікаво. Формат націлений саме на аграріїв, щоб побачити у реальних умовах всі переваги агрегатів», — компанія «ТРІА».

Друга виставка-демонстрація техніки та технологій для сільського господарства «Битва Агротитанів на Лівобережжі» об’єднала близько 1500 учасників з різних регіонів України та продемонструвала, що сучасне сільське господарство – це постійний розвиток, альтернативні рішення та успішні аграрії, які розвивають галузь попри всі випробування.

Українська UK English EN Polski PL