Санаторій «Райдуга»

 • san-zag-024-272x182

Место Категория: Карпаты

Профиль
Профиль
Фотографии
На карте
Комментарии
Похожие компании
 • Делитесь!

  Поділля! Про твою красу складені пісні і легенди. Перед родючою землею віддають дань честі багато видатних історичних осіб.

  Твоїх чистих витоків торкнулися Богдан Хмельницький і Устим Кармелюк. З далеких часів подоляни використовували цілющі води рідної землі. Інтенсивно використовувати мінеральні води почали в останні десятиріччя при розвідці мінеральних джерел води уздовж річки Збруч, які володіють високими лікувальними властивостями.

  По хімічному складу ці води гідрокарбонатні кальцієво-магнієво-натрієві з мінералізацією 0,9-1 г/дм3. Вони характеризуються підвищеним вмістом органічних речовин (0,01-0,03 г/л). На підставі бальнеологічних досліджень Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації і курортології мінеральні води рекомендуються при захворюваннях гепатобіліарної системи і сечовивідних шляхів. Аналіз геолого-розвідувальних робіт показав, що верхів’я річки Збруч в районі м. Волочиськ перспективні на ці води. За замовленням ПАТ «Мотор Січ» в живописній околиці північно-західної частини м. Волочиськ на території лісопарку була пробурена свердловина мінеральної води «Кришталева криниця» глибиною 230м, потужністю 144 м3 в добу на термін експлуатації 50 років. В 2002 році на свято Андрія Первозванного був відкритий санаторій «Райдуга» на 100 місць. Неповторний ансамбль для відпочинку створюють дендропарк площею 5га, озеро площею біля 80га і річка Збруч.

   

  Ми раді запропонувати Вам відпочинок і лікування в одній із сучасних здравниць України – санаторії «Райдуга» ВАТ «Мотор Січ». Ви зможете оцінити унікальні властивості мінеральної води
  «Кришталева криниця»(свердловина №35).
  В лікувальному процесі використовується мінеральна вода свердловини №35, яка знаходиться на території санаторію(ліцензія користування надр №1614 від 16.10.1998року).

  Діє два бювети з подачею води різної температури. Досвідчений і доброзичливий колектив зробить все для забезпечення повноцінного відпочинку. Свідоцтво про членство у Всеукраїнській асоціації фізіотерапевтів і курортологів № 960.

   

  Одночасно санаторій може прийняти 100 відпочиваючих. В житловому корпусі до послуг відпочиваючих одно- і двомісні, одно- і двокімнатні номери. Кожний номер облаштований всім необхідним для повноцінного відпочинку (телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна, цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою), працює бібліотека, більярд, проводяться вечори відпочинку.

  Також до Ваших послуг:

   

  Екскурсійні поїздки;
  Паркінг на території санаторію;
  Безкоштовний WiFi

   

  Усі номери санаторію забезпеченні телевізором з дистанційним управлінням, туалетним столиком, кріслами, ліжком, шафою, холодильником, напувалкою для мінеральної води, набором посуду, окремим санвузлом (душова кабіна, умивальник, унітаз).
  У вартість путівки входить більшість послуг санаторію. Проте, є ряд додаткових платних послуг.

   

  В рекреаційній зоні санаторію знаходиться реконструйований старовинний дендропарк, озеро, річка Збруч. На території дендропарку обладнані спортивні майданчики, теренкурні доріжки. В літній період на озері працює човнова станція, можна займатися рибним ловом, в зимовий період проводяться санні і лижні прогулянки, заняття в спортзалі.

   

  Запрошуємо відвідати наш санаторій, де Ви зможете пройти ці та інші процедури, отримати заряд позитивного настрою, покращити стан свого здоров’я, підвищити опірність організму. Окрім того, можна погуляти мальовничою територією, покататися на лижах та санчатах, покуштувати смачні та корисні страви.

  Головний лікар
  Голобродський Віталій Павлович

  (03845) 3-63-97
  (067)381-26-22

  Приймальна

  (03845) 4-01-01

  Бухгалтерія

  (03845) 4-01-01

  Адміністратор
  Шиманська Олена Миколаївна

  (067) 777-90-31

                                               E-mail: sanraduga1@gmail.com

   

   

  Повний термін путівки складає 21 день. Можливе придбання путівок на більш короткі терміни.

  Інформацію про путівки і послуги санаторію можна отримати за телефонами:
  (03845) 4-01-01 або (03845) 3-63-97.

  Увага! Діти віком 6 — 14 років в санаторій приймаються з батьками, по дитячих путівках (знижка 20% від вартості путівки для дорослого).

  Можливий відпочинок на будь-яку кількість днів

   

  Вартість путівки з 01.07.2017 року.

  Назва1 день,  грн. (2017 р.)——————————–

  однокімнатний
  1-місний номер

  430, 00

   

  однокімнатний 2-місний номер
  (1 місце)

  375, 00

   

  двохкімнатний 2-місний номер
  (1 місце)

  450, 00

   

  двохкімнатний номер-люкс
  (1 місце)

  500, 00

   

  Одномісний покращений
  (1 місце)

  470, 00

   

                              Розрахунковий час – виїзд до 8:00, заїзд з 8:00
  Делитесь!
 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *