Польовий Агро Консиліум

З 28 червня по 10 липня в рамках благодійної ініціативи «Світ відбудовує українське село» відбудеться унікальна подія – «Польовий Агро Консиліум».

Ніл Кінсі та незалежні іноземні агроконсультанти та професори провідних агроуніверситетів світу приїдуть в Україну, щоб попрацювати з українськими агровиробниками на їхніх полях.

Проєкт складається з трьох частин:

Візити до господарств: 28 червня – 8 липня

Учасники відвідають 8 фермерських господарств по всій Україні, де вони проведуть польовий скаутинг у 24 полях. У кожному полі буде викопаний шурф для детального аналізу ґрунту, кореневої системи, а також надземної частини рослин. Це дозволить експертам з США, Німеччини та Нової Зеландії обговорити та діагностувати агрономічні проблеми і розробити стратегії їх контролю та попереджувального управління.

Конференція: 9-10 липня

Після завершення польових візитів відбудеться дводенна конференція у Вінницькій області, де іноземні та вітчизняні фахові експерти підведуть підсумки своїх спостережень. Вони представлять ґрунтовні аналізи виявлених на українських полях проблем і запропонують теоретичні та практичні рекомендації для їх вирішення і попередження в майбутньому.

Географія події охоплює Волинську, Рівненську, Черкаську, Кіровоградську, Вінницьку, Полтавську та Львівську області. 8 господарств готові показати актуальні агротехнологічні карти полів, результати аналізів ґрунту, а також детальний опис виробничих можливостей та кліматичних особливостей кожної локації.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до цієї унікальної події та взяти участь у покращенні агротехнологій в Україні!

ІНФОПРИВОДИ

Візити провідних іноземних агроекспертів на фермерські господарства України

З 28 червня по 8 липня українські фермери отримають унікальну можливість попрацювати з провідними агроекспертами з США, Німеччини та Нової Зеландії в рамках проєкту «Польовий Агро Консиліум». Візити до 8 фермерських господарств охоплять Волинську, Рівненську, Черкаську, Кіровоградську, Вінницьку, Полтавську та Львівську області. Експерти проведуть детальні аналізи ґрунту та рослин, розробляючи стратегії для підвищення ефективності агровиробництва. Долучайтесь до події, щоб отримати цінні знання та рекомендації від професіоналів!

Дводенна конференція у Вінницькій області з участю провідних іноземних агроекспертів

9-10 липня у Вінницькій області відбудеться дводенна конференція, яка підведе підсумки візитів агроекспертів на українські поля. Під час заходу іноземні та вітчизняні фахівці представлять детальні аналізи виявлених проблем та запропонують практичні рекомендації для їх вирішення. Ця конференція є частиною благодійної ініціативи «Світ відбудовує українське село» та є чудовою можливістю для агровиробників обмінятися досвідом та дізнатися про новітні технології у сфері рослинництва. Не пропустіть шанс взяти участь у важливій події для аграрного сектору України!

Унікальний міжнародний проєкт для українських аграріїв – «Польовий Агро Консиліум»

З 28 червня по 10 липня в Україні відбудеться унікальна подія – «Польовий Агро Консиліум», яка об’єднає провідних агроекспертів зі США, Німеччини та Нової Зеландії для підтримки українських фермерів. Проєкт включає візити до господарств, детальні аналізи ґрунту та рослин, а також дводенну конференцію, де будуть представлені результати досліджень. Це неймовірна можливість для українських агровиробників отримати новітні знання та практичні рекомендації для покращення ефективності їхньої роботи. Приєднуйтесь до ініціативи та станьте частиною відновлення українського села!

Ніл Кінсі приїде до України для участі у «Польовому Агро Консиліумі»

Легендарний агроконсультант Ніл Кінсі відвідає Україну в рамках благодійної ініціативи «Світ відбудовує українське село». З 28 червня по 10 липня він працюватиме з українськими агровиробниками на їхніх полях, проводячи польовий скаутинг та детальні аналізи ґрунтів. Це унікальна можливість для фермерів отримати цінні поради від одного з найкращих експертів у світі. Не пропустіть шанс взяти участь у «Польовому Агро Консиліумі» та отримати новітні знання від Ніла Кінсі!

Міжнародні експерти об’єднуються для підтримки українських аграріїв

В рамках благодійної ініціативи «Світ відбудовує українське село» з 28 червня по 10 липня відбудеться «Польовий Агро Консиліум», у якому візьмуть участь агроексперти з США, Німеччини та Нової Зеландії. Вони проведуть візити до українських фермерських господарств, де проведуть детальні аналізи ґрунту та рослин. Ця міжнародна співпраця спрямована на підвищення ефективності агровиробництва в Україні та підтримку вітчизняних фермерів. Долучайтесь до події та станьте частиною цього важливого проєкту!