Продовження переможної ходи команди «Лідер» у сезоні 2021 року

10-11 липня у Полтаві на гоночній трасі “Лтава” пройшов перший етап Кубка України з автомобільного спорту (картинг). У змаганнях взяли участь сильніші гонщики України з усіх регіонів країни.

Харківські гонщики спортивного клубу «Лідер» з 1999 року представляють Харків та харківську область на чемпіонатах країни та Україну на міжнародних змаганнях. Команда «Лідер» – 8-ми кратні чемпіони України. Цього спортивного сезону вже пройшло 5 етапів Чемпіонату України і в продовженні сезону триває низка Кубкових змагань.

 

У найшвидшому міжнародному класі машин KZ-2 гонщики команди «Лідера» закінчили п’ять етапів із впевненою перемогою зайнявши перше та третє місце. Абсолютно всі 5 етапів виграв гонщик команди «Лідер» – Дерюга Олександр. А ось за його спиною відбувалися не жартівливі битви за 2-е місце як усередині складу команди «Лідер», так із гонщиками з Києва та Чернівців.

На першому етапі Кубка України з картингу Харківські гонщики спортивного клубу «Лідер» посіли 1 і 2 місце. Перше місце гонщик «Лідера» – 2-разовий чемпіон України, майстер спорту Дерюга Олександр, друге місце посів його одноклубники – Фурніка Микита, кандидати у майстри спорту.

 

 

Наймолодший пілот команди Гнатенко Ілля, йому 5 років, виступає у класі машин камер мікро. На цих змаганнях за сумою заїздів Ілля посів 4 місце.
Наразі спортсмени «Лідеру» готуються до заключного 6-го етапу чемпіонату України, який пройде на спорткомплексі «Чайка» у місті Києві.