ТОВ «Укрфаворіт»: про виклики та можливості в умовах воєнного стану

В основу створення ТОВ «Укрфаворіт» покладена велика мета його засновниці Олени Ісаєвої – «Зробити працю ливарника легшою, а продукцію кращою за рахунок сили англійських традицій та передових технологій!»

Основний напрямок діяльності компанії – поставка матеріалів та обладнання для ливарних підприємств, технологічний супровід виробництва. Команда «Укрфаворіт» – це експерт у впровадженні ХТС процесу, суть якого полягає у виготовленні форм і стрижнів з використанням холодно твердіючих сумішей.

За 15 років підприємницької діяльності, «Укрфаворіту» довелося уже двічі релокуватися і починати все з початку. У 2014 році через АТО і нестабільну ситуацію в Донецьку, керівництво вирішило евакуювати компанію і колектив до Мелітополя. Освоївшись на новому місці, підприємницька діяльність пішла вгору, і, навіть, перевершила попередні показники! Та ранок 24 лютого 2022 року вніс свої корективи. У зв’язку з окупацією Мелітополя керівництву знову довелося релокувати підприємство на підконтрольну Україні територію і починати все спочатку.

Зараз «Укрфаворіт» знаходиться в Олександрії Кіровоградської області і продовжує відновлюватися завдяки сильній команді однодумців у вигляді клієнтів, партерів та працівників.

Представники «Укрфаворіту» наголошують, що навіть у найбільш складних умовах війни, є можливості для відновлення підприємницької діяльності, які можуть забезпечити економічне відновлення та стабільність нашої країни. Очікується, що і держава буде грати ключову роль у сприянні відновленню підприємництва: надання фінансової допомоги, податкових пільг та кредитних програм, спрямованих на відновлення підприємств.

Зараз одну з ключових ролей у відновленні підприємств відіграють міжнародні організації. Вони можуть надавати фінансову та технічну підтримку, сприяти встановленню торгівельних зв’язків та створенню нових можливостей для експорту.

На сайті «Укрфаворіт» додана нова вкладка у розділі Новини – «Корисна інформація»,  де будуть публікуватися дописи про гранти і фінансування українських підприємств, важливі новини законодавства, можливості та івенти для підприємців. Слідкуйте за сторінкою та заповнюйте заявки!

В умовах воєнного стану значно змінилася бізнес-модель підприємництва. Зараз необхідно бути гнучкими і шукати нові способи виробництва, збуту або навіть розширення асортименту товарів і послуг яких вимагає ринок.

Відновлення підприємництва під час війни – це виклик, який вимагає відповідальності, творчості та спритності. Однак, за допомогою правильної стратегії, фінансової підтримки та людських зусиль, можливо створити позитивний вплив на економіку та суспільство в умовах післявоєнного відновлення!

Посилання:

Сайт – https://ukrfavorit.com.ua/

Instagram – https://www.instagram.com/ukrfavorit/?hl=ru

Facebook – https://www.facebook.com/Ukrfavorit

Linkedin – https://www.linkedin.com/company/ukrfavorit-ltd/?viewAsMember=true

Youtube – https://www.youtube.com/@UkrfavoritLTD