Toyota Camry Гібрид. Інноваційне вдосконалення

ОНОВЛЕНА ВЕРСІЯ СЕДАНА TOYOTA CAMRY ВРАЖАЄ СМІЛИВИМ ДИЗАЙНОМ, ТЕХНІЧНИМИ ІННОВАЦІЯМИ ТА ВДОСКОНАЛЕНИМИ СИСТЕМАМИ БЕЗПЕКИ

Оновлену Camry можна впізнати за іншим дизайном передньої частини та новими легкосплавними дисками (17 та 18 дюймів). До т ого ж клієнтам стане доступною більш широка палітра кольорів та нові допоміжні функції безпеки. Але оновлена Camry залишається флагманським седаном з його основними рисами, за які він цінується у всьому світі.

ДИНАМІКА ЕКСТЕР’ЄРУ

Більш виразний та динамічний вигляд оновлена Camry отримала завдяки новим передньому бамперу та радіаторній решітці. До речі, в залежності від комплектації решітка може буди в двох кольорах — темно-сірому та чорному, а її бокові елементи можна вибрати як хромовані чи сріблясті.

Оглядаючи диски, можна помітити, що легкосплавні 17-дюймі виглядають по- спортивному. Цей ефект досягається завдяки п’яти V-образним здвоєним спицям. А тонкі подвійні яскраві спиці, що поєднані зі скрученими спицями чорного кольору, придають 18-дюймовим дискам більшого динамізму.

Не обійшли дизайнери й кольорову гаму, додавши до стандартної палітри новий елегантний колір кузова «Сріблястий перламутр» та «Білий лак» у класичному.

СТИЛЬ САЛОНУ

Салон Camry цілком відповідає сучасним високим вимогам технологічності, стилю та комфорту. Так, на центральній консолі встановлено новий 9-дюймовий сенсорний дисплей, а сама оновлена мультимедійна система оснащена фізичними клавішами та коліщатками, що набагато зручніші у використанні під час руху. Сама система обладнана ще більш швидшим програмним забезпеченням та, як, наслідок, кращою реакцією екрана на команди користувача. Також відтепер завдяки AppleCarPlay® та AndroidAuto™ вона краще інтегрується зі смартфонами.

При цьому панель приладів, карти дверей та консоль додатково доступні з новими візерунками «Титан» та «Чорне дерево».

Оздоблення сидінь оновленої Camry припаде до смаку кожному: комбінована шкіра бежевого або чорного кольорів придають особливого стилю! При цьому перфорація у формі ялинки дозволяє поліпшити їх вентиляцію. Окрім цих варіантів можна вибрати сидіння, що оздоблені чорною синтетичною шкірою в поєднані з тканиною.

ДОСКОНАЛІСТЬ НОВОГО АТМОСФЕРНОГО ДВИГУНА

Вдосконалений 4-циліндровий 2,5 літровий двигун Dynamic Force із комбінованим впорскуванням пального, яким оснащена бензинова версія Toyota Camry, може видавати 207 к.с. (152 кВт) з крутним моментом 243 Нм. Слід зазначити, що двигун працює тихо, і лише на високих обертах можна почути мелодійне ревіння. А плавне т а швидке прискорювання гарантовано високим ККД двигуна.

Завдяки технології Dynamic Force висока потужність двигуна можлива як на середніх обертах, так і під час старту з місця, а з 0 до 100 км/г од. він дозволяє розігнатися за 8,7 секунди.
Передові технології нового атмосферного двигуна підвищили й тепловий ККД – цей показник відтепер досягає 40% та є практично найкращим у світі. Як наслідок, знизились втрати енергії під час роботи систем охолодження та вихлопної системи. А це, в свою чергу, дозволило досягти витрат пального у комбінованому циклі лише до 6,8 літри на сотню.
Оновлена Toyota Camry, окрім бензинового двигуна Dynamic Force, буде доступна й з гібридною силовою установкою, потужність якої складає 218 к.с. (160 кВт). Витрата пального у комбінованому циклі складає лише 4,5 літра.

Покращення безпеки та допомоги під час руху

Оновлення седану Toyota Camry неможливе без поліпшення систем безпеки. В першу чергу це стосується Toyota Safety Sense — системи, здатної запобігти зіткненню або зменшити його наслідки. Так, система здатна виявити зустрічні автомобілі, екстрено допомагати у керуванні та при повороті на перехресті (ITA). Функція ITA під час небезпечної ситуації попереджає водія та автоматично гальмує у разі, якщо водій повертає перед автомобілем на зустрічній смузі або пішоходом.
Допомогти водієві під час руху здатен й інтелектуальний круїз-контроль (ACC), що у поєднанні із системою розпізнавання дорожніх знаків (RSA) дозволяють адаптувати швидкість авто відповідно до інформації, яка вказана на дорожніх знаках. А функція автоматичного уповільнення перед поворотом дозволяє більш безпечно здійснити цей маневр.
Слід зазначити й покращення системи LTA, що відповідає за виявлення смуги руху. Відтепер вона стала ще точнішою та здатна швидше переналаштуватися після зміни смуги.
Але найголовніше те, що оновлена Camry в прямому сенсі здатна запам’ятати, як водієві їхати зручніше. Це можливе завдяки функції пам’яті, яка зберігає два положення для сидіння для водія, а також положення керма та бічних дзеркал.

Елегантність та потужність. Дві риси, завдяки яким оновлена Toyota Camry здатна дарувати справжнє задоволення від водіння. А вдосконаленні технології та нові дизайнерські рішення зробили автомобіль надійнішим, яскравішим та комфортнішім.