Toyota rav4 plug-in гібрид. Безкомпромісне поєднання можливостей гібрида та електромобіля

У новому RAV4 Plug-in Гібрид реалізовані нововведення, створені на основі більш ніж 20-річного лідерства Toyota в області гібридних технологій. Більш потужний, і в той же час більш екологічно чистий і більш ефективний, ніж будь-який автомобіль в своєму класі, він стане апогеєм п`ятого покоління RAV4, одного з найпопулярніших позашляховиків в Європі.

Ефективна гібридна потужність

RAV4 Plug-in Гібрид, створений на платформі Toyota GA-K і оснащений інтелектуальною електричною повнопривідною системою Toyota AWD-i, поєднує в собі новітню гібридну технологію Toyota з високоефективним 2,5-літровим бензиновим двигуном Dynamic Force. Завдяки повній вихідний потужності системи 306 л. с. (DIN) / 225 кВт він розганяє RAV4 Plug-in Гібрид з місця до 100 км/год всього за 6,2 секунди.

Незважаючи на свої вражаючі характеристики, RAV4 Plug-in Гібрид також відрізняється винятковою екологічністю завдяки новому літій-іонного акумулятору великої ємності та вдосконаленому механізму управління потужністю гібридної системи, при цьому викид CO2 становить трохи менше 29 г / км.

Справжні можливості електромобіля

Завдяки чотирьом режимам водіння водії можуть з легкістю перемикатися з гібридного приводу на чисто електричний, при цьому RAV4 Plug-in Гібрид може проїхати більше 65 км тільки на одній електричної енергії, що перевищує середнє по Європі відстань щоденної поїздки на роботу з передмістя в місто і назад, рівне 50 км. Система «чистого» електромобіля також здатна розганяти RAV4 Plug-in Гібрид до швидкості 135 км/год без будь-якої допомоги з боку двигуна внутрішнього згоряння, навіть при повному прискоренні.

ВИШУКАНИЙ ДИЗАЙН

У новій моделі RAV4 Plug-in Гібрид реалізований ряд унікальних особливостей зовнішнього оформлення, в числі яких затемнена обробка решітки радіатора, а також обрамлення решітки радіатора і подовжувачів фар. У передній частині нова металева обробка накладок нижнього бампера ще більше підкреслює його ширину і посаджене положення. У задній частині металева обробка під заднім склом разом з чорним оздобленням днища передає відчуття стриманої сили. На додаток до потужного образу нові 18-дюймові і 19-дюймові колеса поєднують в собі контрастну яскраву сіру або чорну обробку.

Комфортний та стильний інтер`єр. Без компромісів

В інтер`єрі враховано все до дрібниць, в тому числі новий дизайн оббивки з ребристим малюнком і контрастною червоною обробкою, вентильовані сидіння і можливість установки розкішних стьобаних чорних шкіряних сидінь з яскравими і відмінними деталями з червоної стрічки.

У самому центрі знаходиться дев`ятидюймовий мультимедійний сенсорний дисплей – найбільший серед моделей RAV4 – з простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що забезпечує повний контроль засобів розваги, інформації та функцій підключення в автомобілі.

Завдяки своїм компактним розмірам літій-іонна акумуляторна батарея розміщена під підлогою автомобіля. При цьому акумуляторна батарея RAV4 Plug-in Гібрид забезпечує низький центр ваги автомобіля, підвищуючи стійкість управління і комфорт під час їзди. Та найголовніше, практично не вплинули на розміри простір просторого багажника, об’єм якого складає 520 літрів.

Оснащення і засоби зв`язку під рукою

RAV4 Plug-in Гібрид створений, щоб спростити вам життя. Не маючи аналогів в можливостях підключення, він оснащений новітнім мультимедійним пакетом Toyota, що забезпечує інтеграцію смартфонів через Apple CarPlay та Android Auto.

Комфорт пасажира забезпечується завдяки можливостям підігріву і охолодження передніх сидінь, підігріву задніх сидінь і панорамної даху, через яку салон наповнюється природним світлом, а в число високотехнологічних функцій забезпечення комфорту входять обігрів керма, багажні двері з електроприводом, розетка живлення 230 В в багажнику і повнокольорове отображення інформації на лобовому склі (HUD), що дозволяє водіям моментально отримувати необхідну інформацію.

Новий Toyota Rav4 Plug-in Гібрид в повній мірі успадкував всі цінності легендарного позашляховика, при цьому подвоївши його унікальні можливості.