У Харкові відбудеться фестиваль креативних індустрій Create Kharkiv Ideas Forum 2021

Осінній фестиваль креативних індустрій Create Kharkiv Ideas Forum 2021 пройде 25-26 вересня у Дипломатичному клубі (вул. Полтавський шлях, 7).

Create Kharkiv Ideas Forum спрямований на формування, розвиток та підтримку сектору креативних індустрій. ​​На івенті будуть представлені проекти зі сфери креативних областей для реалізації їх на базі міста, за участю зацікавлених приватних інвесторів з кінцевою метою – поліпшення комфорту городян, зміцнення інвестиційної привабливост, формуванню позитивного іміджу міста та розвитку кластера креативних індустрій, як окремого хаба.

Захід проходить для представників івент-індустрії, бізнесу, музикантів, театру, танцювальних студій, спеціалістів IT, художників, архітекторів, блогерів, VR.

В перший день фестивалю будуть презентовані перспективні проєкти для міста і бізнесу в сфері кіноіндустрії, шоу і театру, музики, архітектури і дизайну, IT-сфери. На гостей заходу чекає незвичайний формат подачі інформації, яскраві виступи творчих гостей, також арт перформанси від артистів Харкова, музичний супровід, постановки від сучасного театру.

У другий день фестивалю відбудеться digital-конференція InstaBoom 5.0, яка збере провідних спеціалістів в сфері просування соціальних мереж, блогерів та лідерів думок, також пройдуть майстер-класи. В програмі дискусійні панелі: art, music, media, startup, на яких будуть розглянуті шляхи для реалізації абсолютно різних професій в online. Спікери – творці з Харкова, що активно реалізують свій талант в соціальних мережах і онлайн проектах.

Цей захід є площадкою для прогресивних творчих харків’ян, бізнесу та мотивує молодь створювати нові неймовірні та значущі проекти, які визначають імідж Харкова, як одного з найпрогресивніших креативних міст України.

Для участі у фестивалі необхідно зареєструватися за посилання

Офіційне відкриття 25 вересня о 12:00. Програма та детальна інформація на сайті Управління: https://create.kharkiv.ua/ideas_forum

До участі у фестивалі запрошуються представники креативної індустрії, бізнесу, а також всі бажаючі.

Онлайн трансляція фестивалю на Youtube-каналі https://www.youtube.com/c/CreateKharkiv.

Фестиваль організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Українська UK English EN Polski PL