У Харкові відбувся фестиваль бойових мистецтв «Madabattle» онлайн (відео)

18 червня 2020 року Асоціація Розвитку Бойових Мистецтв м. Харкова за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, провела фестиваль «Madabattle». Для участі були запрошені представники різних видів єдиноборств: ММА, тайський бокс, панкратіон, грепплінг, бойове самбо. Глядачів фестивалю чекали 10 видовищних боїв. Спортсмени з різних міст України показали красу і різноманітність бойових мистецтв.

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська привітала учасників: «Я сподіваюся, що цей фестиваль бойових мистецтв стане щорічним заходом. Гасло нашого Управління: створюй себе – створюй своє місто. Я вірю, що ви станете амбасадорами нашого міста в спорті».

Відкрився фестиваль бойових мистецтв поєдинком у важкій вазі Склончака Кирила і Каліча Андрія, який завершився перемогою Калича з рахунком 3:1.

У другому поєдинку за правилами ММА, на 4 хвилині 37 секунді другого раунда, больовим прийомом на руку перемогу здобув Микола Лінік.

Третіми виступили харків’янка Катерина Шакалова і київська спортсменка Зоя Литвиненко. Рефері прийняв рішення зупинити бій в першому раунді на 4 хвилині і в результаті технічного нокауту виграла Катерина Шакалова.

У битві за правилами ММА між харківським спортсменом Іллею Гладким і суперником з міста Суми Денисом Никонцем, з рахунком 20:18перемогу здобув Денис.

Переможцем в категорії «Панкратіон» став харків’янин Дмитро Ластовецький з рахунком 16:4.

У сутичці між спортсменами за правилами ММА, на 20 секунді другого раунду технічним нокаутом перемогу здобув Ата Атдаев.

У ваговій категорії до 84 кілограм поборолися за перемогу Денис Курдінов і Дмитро Ситник. У безкомпромісному двобої з рахунком 20:18 переміг Денис Курдінов.

Восьмий бій пройшов за правилами тайського боксу. На рингу зустрілися Артем Смольянов і Максим Шлаконев. Глядачі спостерігали яскравий і важкий поєдинок за правилами тайського боксу. На цей раз з рахунком 30:27 сильніше виявився Артем Смольянов.

Дев’ятими в октагоні зустрілися бійці в категорії «ММА» Анатолій Сафронов та Кирило Горобець. Краще себе проявив спортсмен з міста Суми Кирило Горобець і виграв бій з рахунком 20:18.

Головним боєм турніру стала сутичка Артема Шокало і Олександра Бутенко. Змагалися два спортсмена з великим досвідом і довгою кар’єрою. Перемогу здобув Олександр Бутенко.

Під час урочистої церемонії вручення переможці та учасники турніру були нагороджені подарунками та сертифікатами від партнерів фестивалю.

Захід відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.