Учасник «Курган & Agregat» у тизері нового фільму Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург»

 

Проєкт перебуває на стадії девелопменту. Наразі він бере участь у 14-му пітчингу Держкіно. За результатами першого етапу фільм набрав найбільшу кількість балів.

«Люксембург, Люксембург» — нова робота автора «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча. Це історія про двох братів Колю і Васю, які вирушають у тривалу подорож до Люксембургу. Там один із них мріє познайомитися з батьком, якого не бачив із п’ятирічного віку, а інший воліє будь-що ухилитися від цієї зустрічі. Втім, неминучого не уникнути, і ця поїздка назавжди змінить життя Колі й Васі.

 

У короткому тизері (повна версія була презентована комісії Держкіно) знявся учасник хіп-хоп гурту «Курган & Agregat» Аміл Насіров. Він, імовірно, виконає одну з головних ролей. Ідея залучити його до зйомок виникла в Антоніо Лукіча після перегляду серії пародій на формат відеоінтерв’ю, яка вийшла на каналі «Блаженное село» протягом карантину.

Свій вибір актора Антоніо Лукіч пояснює органічністю виконавця і бажанням показати його поза публічним образом. Також планується, що у фільмі знімуться інші учасники «Курган & Agregat» — Раміл Насіров і Євгеній Володченко, а також постійний актор фільмів Лукіча — Андрій Лідаговський, відомий за головною роллю у «Мої думки тихі».

 

«Люксембург, Люксембург» набрав найбільшу кількість балів (4,86) у категорії «Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукція» за результатами першого етапу 14-го пітчингу Держкіно.

Продюсери фільму — Володимир Яценко («Атлантида», «Додому», «Дике поле») й Анна Соболевська («Додому»). Виробництво «Люксембург, Люксембург» здійснюватиме кінопродакшен ForeFilms. Зйомки заплановані в Україні та Люксембурзі. Знімальний період — на березень-травень 2021 року, кінотеатральний реліз — у листопаді 2022 року.

 

 

Довідка:

Антоніо Лукіч — український режисер кіно й серіалів, відкриття року за версією Української кіноакадемії та премії кінокритиків «Кіноколо». Тріумфатор «Золотої дзиґи». Його дебютний фільм «Мої думки тихі» зібрав понад 10 мільйонів гривень у прокаті й за декілька місяців отримав статус культового. Кажуть, що після перегляду фільму значно виросла частота і кількість дзвінків мамам (статистика наразі збирається).

«Курган & Agregat» — український хіп-хоп гурт, відомий треками «Кровавый кулак», «Габелі», «Лове (Love)». Лірика колективу зосереджена на любовних переживаннях героїв, їхніх екзистенційних пошуках і сільській романтиці.

ForeFilms — кінопродакшен авторського кіно, заснований 2020 року продюсерами Володимиром Яценком і Анною Соболевською. Зараз на різних стадіях виробництва у ForeFilms стрічки Валентина Васяновича, Нарімана Алієва, Антоніо Лукіча, Ірини Цілик, Павла Острікова та Катерини Лесик.

Українська UK English EN Polski PL