Україна і глобальні цілі ООН: усі ситі й щасливі

Делитесь!
Facebook
Twitter

Представники FAO, провідні фахівці аграрної галузі та представники бізнесу обговорили, як глобальні цілі ООН втілюються в Україні. А головне розказали, навіщо це треба кожному з нас.

Круглий стіл «Гармонізація національних та регіональних політик з Цілями сталого розвитку ООН», відбувся 5 березня в медіа-центрі AgroGeneration.
17 глобальних цілей, які людство має досягнути до 2030 року, були прийняті на саміті ООН в 2015. 193 країни — члени ООН прийняли цей документ. І хоча він не є юридично обовязковим, але на нього дуже люблять посилатися політики усіх країн і рівнів. Експерти пояснюють: це не випадково, адже насправді стратегія дуже продумана і прогресивна, над нею працювали кращі спеціалісти світу. Вона передбачає гармонізацію трьох основних елементів: економічного зростання, соціальної інтеграції та охорони навколишнього середовища. Іншими словами, це розвиток, який має максимально задовольняти нинішні потреби людства, не завдаючи шкоди довкіллю. Від втілення цих цілей на місцевому та регіональному рівнях Україна тільки виграє.

Мы за грамотность! Поэтому если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Делитесь!
Facebook
Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: