Україна і глобальні цілі ООН: усі ситі й щасливі

Представники FAO, провідні фахівці аграрної галузі та представники бізнесу обговорили, як глобальні цілі ООН втілюються в Україні. А головне розказали, навіщо це треба кожному з нас.

Круглий стіл «Гармонізація національних та регіональних політик з Цілями сталого розвитку ООН», відбувся 5 березня в медіа-центрі AgroGeneration.
17 глобальних цілей, які людство має досягнути до 2030 року, були прийняті на саміті ООН в 2015. 193 країни – члени ООН прийняли цей документ. І хоча він не є юридично обовязковим, але на нього дуже люблять посилатися політики усіх країн і рівнів. Експерти пояснюють: це не випадково, адже насправді стратегія дуже продумана і прогресивна, над нею працювали кращі спеціалісти світу. Вона передбачає гармонізацію трьох основних елементів: економічного зростання, соціальної інтеграції та охорони навколишнього середовища. Іншими словами, це розвиток, який має максимально задовольняти нинішні потреби людства, не завдаючи шкоди довкіллю. Від втілення цих цілей на місцевому та регіональному рівнях Україна тільки виграє.