V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023

У Києві відбувся найочікуваніший V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023
Незважаючи на війну та складну економічну ситуацію, V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR підтвердив своє звання наймасштабнішого та найбільш представницького агрофоруму України в галузях зберігання, переробки, логістики і трейдингу зерна, зібравши разом більш як 700 відвідувачів, понад 40 учасників виставки та 30 провідних спікерів.

2 тематичні панелі, 4 дискусійних сесії, 2 практичні семінари, більше десятка презентацій і виробничих кейсів, 30 спікерів, понад 40 учасників виставки, численні запитання й відповіді від понад 700 відвідувачів і гостей, і звісно, тісне спілкування на полях форуму й виставки, безліч встановлених ділових контактів і досягнутих домовленостей.

Grain Storage Forum ELEVATOR вже став традиційним і – головне – очікуваним заходом на зерновому ринку України, проведення якого не перервали ні пандемія коронавірусу, ні розв’язана країною-агресором війна. Тому нема сумнівів, що наступного року провідні компанії і спеціалісти галузі знову зустрінуться на черговому форумі і продовжать актуальні обговорення і дискусії. Будемо всі сподіватися, що наступний форум пройде в мирній Україні, яка здобуде велику перемогу!

Редакція журналу «АгроЛюкс» вдячна за успішний захід. Успіхів усім!