VIP-учасник AgroCompex 2019: головний офіс DJI вперше на ринку України буде представлений екслюзивним стендом

Сенсація агророку! Вперше в Україні компанія DJI, світовий виробник дронів, буде представлена стендом на міжнародній виставці AgroComplex 2019. Участь компанії відбудеться за допомоги DroneUA, офіційного імпортера та дистриб’ютора DJI в Україні.

Ще одним екслюзивом стане виступ Саммера Денг, керівника продажів DJI Agricultural, в міжнародному бізнес-форумі «IT-Corner 2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0» (29 жовтня, м. Київ, МВЦ, пав.№1, вхід 1С, конферен-зона IT-Corner 2019).

 

Форум є частиною триденної бізнес-програми спеціалізованої події в сфері цифрових технологій та смарт-рішень IT-Corner 2019, який включає виставкову експозицію в форматі open-space, ексклюзивниі стенди та «Алею стартапів».

На даний момент участь підтвердили 30 спеціалізованих компаній, які представлять понад 40 вітчизняних та міжнародних брендів. 

DJIодин з піонерів і лідер ринку безпілотних літальних апаратів, інноватор на ринку літаючих дронів, контролерів для БПЛА і обладнання для стабілізації відеозйомки.

За підсумками 2015 року DJI займала 70% світового ринку БПЛА. У 2018 році їі оборот сягнув $3 млрд. 

Дрони DJI є найпопулярнішими брендами БПЛА на аграрному ринку України. Попитом користуються класичні дрони DJI Phantom та DJI Mavic. Серія квадрокоптеров DJI Phantom стала популярна завдяки простому і зрозумілому управлінню, надійності, хорошим льотним характеристикам, якісним камерам та широкій підтримці виробником.

Спеціально на IT-Corner 2019 DJI представить ексклюзивну модель дрона Phantom 4 multispectral , розроблену виключно для сільського господарства. Новий безпілотник дає можливість проведення надточних обмірних робіт та виконання задач щодо точного землеробства.

З 29 по 31 жовтня керівництво компанії DJI раді бачити всіх, хто зацікавлений співпраці на своєму стенді в рамках AgroComplex 2019 (м. Киів, МВЦ. Пав.№1, вхід 1С).

До зустрічі на AgroComplex 2019 з 29 по 31 жовтня у МВЦ!