У Києві пройшла виставка «АГРО-2020» з гучними прем’єрами нової техніки

З 11 по 14 серпня 2020 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася найголовніша аграрна подія – «АГРО-2020». Попри непростий карантинний період, виставка вкотре продемонструвала потужний аграрний потенціал України та об’єднала усіх тих, хто прагне його розвивати й надалі.

У цьому році у виставці «АГРО-2020» взяли участь 729 компаній. На виставку завітало 38000 відвідувачів.

Виставку відкрив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком. Глава Уряду подякував представникам аграрної галузі за те, що в період коронакризи вони залишаються «островом стабільності, на який спирається економіка, наші сім’ї, колективи й держава загалом». Він додав, що Україна посідає лідерські позиції у світі в агропромисловому секторі, а тому Уряд приділяє велику увагу розвитку галузі.

За участі Міністра Ігоря Петрашка відбувся форум «Держпідтримка АПК: фокус у 2020 році та стратегія на 2021-2023 роки», де були озвучені основні напрямки підтримки аграрного сектору. Також у рамках ділової програми виставки пройшов II Всеукраїнський фермерський форум, органічна конференція, панельна дискусія щодо безпечності молока.

Окрім ділових заходів, на виставці відбулися численні презентації новинок сільськогосподарської техніки. Так, на «АГРО-2020» можна було вперше побачити надпотужний трактор українського виробництва — Boris Bond BX 958. Машина отримала абсолютно новий дизайн, потужний двигун та підвищений рівень комфорту. Також на виставці презентували перший в Україні алюмінієвий напівпричіп-зерновоз «Заводу Кобзаренка».

Компанія «Агротехсоюз» представила нове покоління зернозбиральних комбайнів Claas Lexion 8700. Група компаній «AGCO» вперше презентувала для українських аграріїв революційний зернозбиральний комбайн Massey Ferguson IDEAL 7.

На «АГРО-2020» також дебютувала сівалка точного висіву Fendt Momentum у двох конфігураціях. Сенсаційною новинкою виставки став колісний трактор Belarus 742.7. Компанія «СТК-Агро» у рамках виставки «АГРО-2020» представила трактори італійського бренду Landini.

На стенді Lovol Техноторг презентували новинку – трактор китайсько-італійського виробництва ARBOS P 504, який має японський 4-циліндровий двигун YANMAR потужністю 50 к. с. Також компанією «Агсолко Україна» було представлено новий китайський самохідний обприскувач Lixing. Окремою яскравою подією стала презентація агродрону Flying tractor, який дозволяє легко і ефективно здійснювати розпилення ЗЗР та внесення добрив.

Традиційно багатолюдною була експозиція «ОРГАНІК», де понад 30 виробників експонували як органічну продукцію, так і засоби для органічного сільського господарства.
Нагадуємо, що Генеральним спонсором виставки виступила компанія «ТОТАЛ Україна».

Усім учасникам і відвідувачам виставка «АГРО-2020» подарувала насичену і цікаву програму, а головне – абсолютно безпечне перебування! Тож до наступної зустрічі на «АГРО» у 2021 році з 8 по 11 червня!